Opony Achilles

Achilles to indonezyjska marka należąca do segmentu ekonomicznego, która wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Achilles powstał w latach 90 tych ubiegłego wieku, a dzięki współpracy z takimi koncernami jak Continental i Pirelli indonezyjska marka oferuje nowoczesne opony o optymalnych osiągach w bardzo korzystnej cenie.

Wybierz rozmiar opon Achilles

Najpopularniejsze rozmiary opon Achilles

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Achilles

 

Opony Achilles

Marka Achilles jest stosunkowo nową na rynku oponiarskim, ponieważ powstała w 2005 roku w Indonezji. Pomimo krótkiej historii może poszczycić się kojarzeniem ze sportami motoryzacyjnymi oraz uznaniem wśród amatorów szybkiej i dynamicznej jazdy.

Achilles- z miłości do sportu

Achilles od samego początku nastawiona była na spełnianie wysokich wymagań miłośników sportów motorowych. Dzisiaj marka szczyci się sporym uznaniem wśród amatorów driftu. W 2013 roku Achilles został partnerem kultowego klubu piłkarskiego Manchester United. Modele Achilles cechują wysokie osiągi i stabilność podczas jazdy z dużą prędkością. Użytkownicy opon Achilles cenią opony za innowacyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo podczas dynamicznej jazdy. Indonezyjski Achilles to najlepszy wybór dla wymagających kierowców o sportowym zacięciu.

Historia marki Achilles

Achilles jest marką należącą do indonezyjskiej firmy Multistrada, która swoją działalność rozpoczęła w latach 90 ubiegłego wieku. Wieloletnia współpraca z tak znanymi koncernami jak Continental i Pirelli, pozwoliła Multistradzie na ogromny rozwój technologiczny. Kultowy Pirelli i Continental zapewnili indonezyjskiej fabryce dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii, co przełożyło się na spory sukces marki Achilles. Dzisiaj Multistrada może pochwalić się nowoczesną fabryką o powierzchni 61 ha, a także siecią sprzedaży na całym świecie.

Opony letnie Achilles

Opony zimowe Achilles

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl