Opony na raty przez Internet. Kup felgi na raty. Raty 10x0% RRSO 0%

Podziel płatność za opony i felgi raty przez Internet. Do wyboru:

 • Raty 10x0% z RRS0 0% - dostępne dla wybranych ofert oznaczonych "Raty 10x0%"

  RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wyliczona na dzień 28.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepach FHU Adam Łowigus i wynosi 0%. Kredyt jest dostępny od 100 zł do 40 000 zł na okres 10 miesięcy. Dostępność kredytu zależy od analizy zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank. FHU Adam Łowigus współpracuje z Bankiem i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny.

 • Mistrzowska 11 (raty 11x10% z niskim oprocentowaniem) - koszt kredytu to 10% wartości zamówienia* (RRSO 21,33%) - dostępne dla wszystkich ofert

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu kredytu ratalnego z kosztem udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank") w sklepie www.voida.pl wyliczona na dzień 28.11.2023 r. wynosi 21,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2186,91 zł, całkowita kwota do zapłaty 2405,81 zł, oprocentowanie stałe 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 218,90 zł (w tym: prowizja 218,90 zł), 11 miesięczne raty równe po 218,71 zł każda. Okres kredytowania 11 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu 40 000 zł, minimalna kwota — 100 zł. Dostępność kredytu zależy od dokonanej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta. FHU Adam Łowigus współpracuje z BNP Paribas Bank Polska S.A. i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów kredytu. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. *Do każdej miesięcznej raty doliczana jest prowizja w wysokości 0,91% kwoty kredytu, co stanowi 10% wartości całego zamówienia.

Co zyskujesz kupując opony na raty przez Internet?

Potrzebujesz kupić opony i/lub felgi do swojego samochodu bez nadwyrężania oszczędności lub domowego budżetu? Cenisz sobie zakupy przez Internet? Kredyt ratalny w sklepie internetowym Voida.pl to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 • Kredyt ratalny od 100 zł
 • Elastyczna spłata - możesz dokonać wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat
 • Wniosek kredytowy online - wniosek wypełniasz bez wychodzenia z domu, a dzięki certyfikatom autentyczności wypełnianie formularzy jest bezpieczne
 • Bezpieczeństwo - opcja ubezpieczenia kredytu
 • Łatwo i przejrzyście - przejrzyste zasady przyznania kredytu i brak wymogu wpłaty własnej

Jak uzyskać kredyt ratalny na opony i felgi w sklepie internetowym Voida.pl?

Możliwość zakupu na raty dostępna jest bezpośrednio w naszym sklepie internetowym w formularzu zamówienia.

Aby skorzystać z kredytu ratalnego wystarczy podczas zakupów online wybrać opcję płatności: BNP Paribas Raty. Decyzja kredytowa (po zweryfikowaniu zdolności kredytowej) zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez nasz sklep dostępności towaru dla Ciebie wraz z linkiem do pobrania umowy kredytowej.

Jak kupić opony na raty? Poradnik jak kupić felgi na raty w sklepie internetowym Voida.pl? Felgi na raty - poradnik zakupowy - kup opony na raty w sklepie internetowym Voida.pl?

Dowiedz się jak kupować opony na raty

Przedstawiamy przewodnik, w jaki sposób dokonać zakupu na raty opon oraz felg, jak również innych produktów z naszego asortymentu.

Zobacz przewodnik Raty Banku BNP Paribas

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow