Opony Austone

Austone to chińska marka należąca do klasy ekonomicznej, która od ponad 20 lat dostarcza bardzo dobrej jakości opony w atrakcyjnej cenie. Obecnie Austone należy do amerykańśkiej spółki Cooper Tire& Rubber Co. i chińskiej Chengshan, co przekłada się na obecność ogumienia Austone w ponad stu krajach na świecie i coraz większe zainteresowanie wśród kierowców.

Wybierz rozmiar opon Austone

Najpopularniejsze rozmiary opon Austone

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Austone

Bogate zaplecze technologiczne opon Austone gwarantuje ich wysoką jakość

Produkcja opon odbywa się w chińskich fabrykach zlokalizowanych w nowoczesnych częściach kraju gdzie stawia się na zaawansowane technologie i fabryki oparte na zautomatyzowanych procesach produkcyjnych pod okiem doświadczonych inżynierów. Wzory bieżników idą wzorcem za najlepszymi producentami opon na Świecie. Gama rozmiarów jest bardzo rozbudowana dzięki czemu opony Austone trafiają do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Nowoczesne bieżniki opon Austone zapewniają komfort i bezpieczeństwo

Opony Austone są dopasowane do potrzeb europejskich kierowców. Spełniają wszystkie niezbędne normy, które dopuszczają opony do obrotu w Unii Europejskiej. Fabryki producenta otrzymały wiele certyfikatów takich jak DOT, CCC, ISO 9001, ISO 16949, QS 9000, INMETRO and GCC.

Historia marki Austone

Opony Austone zaczęły być produkowane od roku 1999 przez firmę będącą jej właścicielem tj. Prinx Chengshan Tire Company. Na samym poczatku w zamyśle opony te miały trafiać tylko na rynek australijski. Trwająca siedem lat produkcja doprowadziła do fuzji w roku 2006 dwóch dużych spółek Chengshan i Cooper Tire and Rubber Company (U.S.). Powstały w ten sposób joint venture o wspólnej nazwie Cooper Chengshan (Shandong) Tire Company Ltd. (CCT) cały czas nieprzerwanie produkuje opony Austone, a dzięki niezmiennie wysokiej jakości i staranności wykonania pozycja tych opon rok rocznie wzrasta. Pomimo krótkiej jak na producenta opon historii już w ponad stu krajach odbywa się sprzedaż opon Austone.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow