Opony Chengshan

Chińskie marka opon należąca do segmentu budżetowego wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Chengshan oferuje opony dostawcze, ciężarowe, osobowe oraz do samochodów typu SUV. Chińskie opony klasy ekonomicznej to bardzo dobry wybór dla kierowców poszukujących sporych oszczędności.

Wybierz rozmiar opon Chengshan

Najpopularniejsze rozmiary opon Chengshan

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Chengshan

Opony Chengshan powstały początkowo z dedykacją dla ciężkiego transportu drogowego i przez długi czas były produkowane tylko dla ciężarówek. Początki tej marki sięgają czterdziestu lat wstecz. Zbierane doświadczenie i nabywana wiedza techniczna oraz wprowadzane sukcesywnie innowacje technologiczne sprawiło, że właściciel marki Chengshan tj. Prinx Chengshan Tire Company postanowił wejść na rynek opon osobowych, 4x4 do SUV-ów oraz dostawczych.

Opony klasy ekonomicznej Chengshan o wysokiej wartości użytkowej

Opony Chengshan zapewniają niskie koszty eksploatacyjne oraz zakupowe. Ich budowa i mieszanki oparte są na sprawdzonych wzorcach, co powoduje, że opony letnie, zimwe i całoroczne są dobrze oceniane i polecane przez kierowców.

Tanie opony zimowe Chengshan

Bieżnik opony dedykowanej dla małych samochodów jak również dla aut dostawczych otrzymał klasyczny wzór o symetrycznym układzie klocków. Model skierowany do mocniejszych i szybszych aut ma już kształt asymetryczny dzięki czemu producent nie tylko obniżył emitowany poziom hałasu, ale również zachował dobry współczynnik przyczepności do komfortu jazdy.

Opony zimowe Chengshan

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow