Opony Federal

Federal to tajwańska marka należąca do klasy ekonomicznej z ponad 70 letnią tradycją. Federal to gwarancja dobrej jakości w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną. Współpraca z japońskim koncernem Sumitomo przełożyła się na znaczny rozwój produkowanych opon i zwiększone zainteresowanie kierowców tajwańskim ogumieniem. Federal to doskonały wybór dla poszukujących ekonomicznych rozwiązań i dobrej jakości.

Wybierz rozmiar opon Federal

Najpopularniejsze rozmiary opon Federal

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Federal

Federal to marka słynąca z wysokiej jakości opon i doświadczenia rodem z torów wyścigowych

Najbardziej znany tajwański producent, od ponad 70 lat proponuje wysokiej klasy opony przeznaczone do samochodów osobowych, terenowych oraz sportowych. Nowatorskie rozwiązania technologiczne zapewniły tajwańskiej marce ogromną popularność i obecnie nowoczesne opony są dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie. Opony Federal to również profesjonalne modele doskonale sprawdzające się na torze wyścigowym.

Profesjonalizm produkcji opon Federal sprawia, że są niezawodne przy zachowaniu przystępnej ceny

Opony Federal to gwarancja bardzo dobrych osiągów przy zachowaniu doskonałych właściwości jezdnych. Stosowanie innowacyjnych mieszanek i wzorów bieżnika gwarantuje stabilną jazdę zarówno po miejskich drogach, jak i na profesjonalnym torze wyścigowym.

Federal Tyres to kultowe modele opon torowych oraz dopuszczonych do ruchu ulicznego ze sportowym zacięciem

Marka Federal to przede wszystkim opony do samochodów sportowych oraz przeznaczone do wyścigów na torze. Znakomite parametry modeli doceniają kierowcy na całym świecie. Wśród kultowych modeli znaleźć można m.in. 595RS- R oraz 595RS- Pro, przeznaczone do samochodów sportowych do jazdy w miejskich warunkach. Modele charakteryzują się doskonałą przyczepnością, cichą i komfortową jazdą oraz wysokimi osiągami, które zadowolą kierowców o sportowym zacięciu. Limitowana seria profesjonalnych opon FZ- 201 stworzona do jazdy na torze wyścigowym. Wyjątkowy model wyróżnia się doskonałą dynamiką jazdy i jest doceniana przez kierowców samochodów wyścigowych na całym świecie. Wysokiej klasy modele tajwańskiego producenta są stale ulepszane, dzięki czemu docierają do coraz większej liczby wymagających kierowców. 

Historia marki Federal 

Początki marki Federal sięgają 1954 roku, ale produkcja własnych modeli rozpoczęła się dwadzieścia lat później po zerwaniu współpracy z marką Bridgestone. W latach 80, tajwański producent nawiązał współpracę z japońskim Sumitomo i właśnie na te lata przypada największy rozwój oraz uznanie kierowców. Wieloletnia działalność pod okiem uznanych producentów miała ogromne znaczenie dla rozwoju technologicznego. Obecnie Federal uznawany jest za jednego z najlepszych producentów opon, a kultowe modele zyskały uznanie najbardziej wymagających kierowców. Doskonałe zaplecze techniczne oraz zespół ekspertów wciąż dba o unowocześnienia kolejnych modeli.

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow