Opony Gislaved

Gislaved to szwedzka marka opon należąca do klasy średniej o ponad stuletniej historii. Obecnie Gislaved należy do koncernu Continental. Szwedzki producent może poszczycić się długoletnią współpracą z Volvo, a nawet występem w kultowej serii filmów ze słynnym, brytyjskim agentem Jamesem Bondem. Gislaved to gwarancja doskonałego stosunku jakości do ceny, nowoczesnych rozwiązań oraz komfortu jazdy.

Wybierz rozmiar opon Gislaved

Najpopularniejsze rozmiary opon Gislaved

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Gislaved

Gislaved to szwedzkie opony o wyjątkowych właściwościach jezdnych

Szwedzka marka Gislaved, należąca do niemieckiego koncernu Continental specjalizuje się w produkcji opon klasy ekonomicznej. W ponad stuletniej historii skandynawskiego producenta, można wyróżnić współpracę z Volvo oraz stworzeniem bardzo dobrej jakości opon zimowych przeznaczonych do samochodów osobowych, samochodów typu SUV oraz samochodów dostawczych.

Gislaved - "opony szwedzkie do szpiku kości"

Gislaved to pierwszy szwedzki producent opon o ponad stuletniej historii. Doświadczenie i innowacyjne rozwiązania zaowocowały wysoką pozycją szwedzkiej marki na rynku producentów opon. Współpraca z Volvo i Saab potwierdza wysoką jakość skandynawskiego ogumienia. Zimowe opony Gislaved uznawane są za najlepsze na świecie. Kierowcy doceniają wysoką jakość, gwarancja optymalnych osiągów w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz minimalistyczne wzornictwo. 

Gislaved – zimowe opony rekomendowane przez samego agenta 007

 Wielkim wyróżnieniem dla skandynawskich opon była ich „rola” w filmie o przygodach Jamesa Bonda. Najbardziej znany na świecie agent, grany przez Pierce'a Brosnana jeździł na oponach Gislaved swoim sportowym samochodem. Opony Gislaved charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny i zdobywają coraz większą popularność dzięki solidnej i wytrzymałej konstrukcji. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom opony sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych zimowych warunkach, zapewniając bezpieczną i komfortową jazdę, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Historia marki Gislaved 

W 1893 roku bracia Gislov założyli w swoim rodzinnym mieście fabrykę produkującą …. kalosze oraz części do maszyn. Produkcja kaloszy okazała się wielkim sukcesem, a pierwsza opona wyszła ze skandynawskiej fabryki dopiero w 1904 roku. Pierwszy w Szwecji producent opon, stale się rozwijał co zaowocowało utworzeniem filii firmy w Norwegii. Najważniejszym momentem w historii skandynawskiej marki był rok 1927, w którym Gislaved rozpoczął współpracę z Volvo. Uznana marka samochodowa postawiła na opony Gislaved i szwedzka fabryka stała się dostawcą opon, co znacząco zwiększyło produkcję i pozycję marki w branży oponiarskiej. Od lat 50tych Gislaved rozwijał swoje fabryki, a produkty zyskały uznanie kierowców na rynku skandynawskim, japońskim oraz amerykańskim.

Gislaved i współpraca z Continental

W 1922 roku fabryki braci Gislov wykupił jeden z największych na świecie koncernów, niemiecki Continental. Od samego początku przejęcia przez europejskiego potentata marka Gislaved specjalizuje się w produkcji wytrzymałych i niezawodnych opon zimowych. Współpraca z Continental umożliwia zachowanie niepowtarzalnego charakteru, wyjątkowej wytrzymałości i skandynawskiego designu najstarszej marce szwedzkich opon.

 

 

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow