Opony Giti

Giti to singapurska marka należąca do segmentu budżetowego. Giti od ponad 60 lat dostarcza opony przeznaczone do samochodów osobowych, sportowych, typu SUV oraz z napędem 4x4. Markę wyróżnia zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, zapewniających bezpieczną, komfortową i ekonomiczną jazdę w zmiennych warunkach pogodowych.

Wybierz rozmiar opon Giti

Najpopularniejsze rozmiary opon Giti

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Giti

Opony Giti - bezpieczeństwo i komfort jazdy w atrakcyjnej cenie

Giti to singapurska marka z ponad 60 letnią tradycją. Opony singapurskiego producenta dostępne są w ponad 130 krajach na świecie. W ofercie Giti dostępne są opony do samochodów osobowych, sportowych i terenowych, które wyróżniają zastosowaniem nowoczesnych technologii w połączeniu z atrakcyjną ceną. Singapurska marka posiada centrum badawcze w Hanowerze, dzięki czemu wykorzystuje najbardziej zaawansowane europejskie technologie w produkcji ogumienia. Opony Giti spełnią oczekiwania kierowców poszukujących nowoczesnych rozwiązań oraz dużych oszczędności.

Technologie stosowane w oponach Giti

AdvanZtech - zaawansowana technologia stosowana w oponach Giti zapewnia znaczne udoskonalenie kluczowych obszarów jazdy takich jak: przyczepność w zmiennych warunkach pogodowych dzięki wzmocnionej konstrukcji bieżnika i szerokim rowkom, redukcji poziomu hałasu dzięki wielokątnym lamelom i zoptymalizowana konstrukcja opony, zmniejszonych oporów toczenia dzięki mieszance NanotekSilica oraz udoskonalonej konstrukcji opony.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow