Opony Kama

Kama to największy, rosyjski producent opon słynący z bardzo dobrych jakościowo opon. W szerokiej gamie oferowanego ogumienia znaleźć można modele o bardzo wysokich parametrach, zapewniających optymalne osiągi. Dwudziestoletnia historia marki obfituje w sukcesy i budowanie pozycji krajowego lidera. 

Wybierz rozmiar opon Kama

Najpopularniejsze rozmiary opon Kama

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Kama

Kama- lider rosyjskiego rynku oponiarskiego

Kama to rosyjski producent opon istniejący od 1999 roku. Początek działalności skupiał się głównie na lokalnym rynku, dopiero później zdecydowano się na zwiększenie dystrybucji. Dzisiaj, rosyjskie ogumienie Kama dostępne jest w wielu krajach na świecie. Co ciekawe, działania lokalne i krajowe przełożyły się na uzasadniony tytuł lidera w branży oponiarskiej, gdzie konkurencja jest ogromna. Opony Kama pomimo mniejszej popularności wśród klientów doceniane są przez ekspertów rynku. Kama może pochwalić się nagrodami i wyróżnieniami, a także otrzymanymi certyfikatami, które świadczą o wysokich standardach stosowanych w produkcji ogumienia. Ciekawostką jest fakt, że rosyjskie opony bardzo dobrze radzą sobie podczas wyścigów samochodów, nawet w bardzo prestiżowych rajdach.

Kama- bogata oferta opon

W ofercie rosyjskiej marki znajdują się opony osobowe, terenowe, dostawcze i ciężarowe. Opony produkowane u naszych sąsiadów charakteryzują się wysoką jakością oraz stosowaniem nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań. Na uwagę zasługuje stosowanie mieszanek gumowych z dodatkiem związków krzemionki, co przekłada się na zwiększoną odporność produkowanego ogumienia. 

 

Opony letnie Kama

Opony zimowe Kama

Opony całoroczne Kama

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl