Opony Kumho

Opony Kumho należą do klasy średniej i charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny oraz zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań. Opony Kumho doskonale sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i terenowych, zapewniając stabilną i komfortową jazdę. Kumho to synonim innowacyjności, jeden z czterech pierwszych producentów opon w technologii RunFlat. Bogata oferta koreańskiej marki wyróżnia się wysoką jakością i nowatorskimi rozwiązaniami.

Wybierz rozmiar opon Kumho

Najpopularniejsze rozmiary opon Kumho

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Kumho

Kumho - wyjątkowe technologie

Południowokoreańska marka Kumho, należy do klasy średniej i od ponad 60 lat dostarcza wysokiej jakości opony naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Kumho jest jednym z największym producentów ogumienia na świecie, a produkty marki są montowane jako wyposażenie fabryczne w wielu modelach popularnych marek samochodowych. Kumho to również producent opon wykorzystywanych w najważniejszych wyścigach samochodowych. Pochodząca z Korei Południowej marka jako pierwsza opracowała oponę RunFlat, wprowadziła na rynek opony 15 i 32 calowe do samochodów typu SUV oraz opony do zawodów driftowych.

Opony Kumho jako oryginalne wyposażenie wielu marek samochodów

Południowokoreańska marka Kumho cieszy się ogromnym zaufaniem kierowców oraz producentów samochodów na całym świecie. Opony Kumho są montowane jako oryginalne wyposażenie w takich samochodach jak: Mercedes Benz, BMW, Volkswagen, Skoda, Kia, Jeep i Hyundai, a od niedawna również Audi. Opony Kumho stosowane były w Formule 1, przez tak znanych jak: Lewis Hamilton, Sebastian Vettel czy Robert Kubica.

Historia marki Kumho

Południowokoreańska marka Kumho powstała w 1960 roku i od początku swej działalności stawiała na innowacyjne rozwiązania i stały rozwój, dlatego nawiązała współpracę z amerykańskim producentem opon. W 1977 roku powstała spółka zależna Kumho Tires. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom południowokoreańska marka szybko stała się jednym z największych producentów ogumienia na świecie.

Kumho- przełomowe rozwiązania 

Południowokoreańska marka Kumho aktualnie posiada aż osiem fabryk zlokalizowanych w Korei, Chinach, Wietnamie i USA, a w Ameryce Północnej i w Europie centra badawczo-rozwojowe. Kumho to uznany producent ogumienia, ale także pomysłodawca opon do samochodów typu SUV oraz opon RunFlat. Nowoczesne technologie i nieustanny rozwój sprawiają, że Kumho zyskują coraz większy zaufanie kierowców.

Technologie stosowane w oponach Kumho

Technologia RunFlat

Technologia RunFlat umożliwia kontynuowanie jazdy do 80 km, nawet po przebiciu opony. Południowokoreańska marka Kumho jako pierwsza wprowadziła na rynek opony RunFlat.

Cornering Lag Technology

Technologia Cornering Lag Technology zmniejsza czas reakcji samochodu na skręt kierownicy. Nowoczesne rozwiązanie w oponach Kumho pozwala skrócić czas reakcji na niespodziewane wydarzenia podczas jazdy.

Technologia Escot

Nowoczesna technologia Escot stosowana w niektórych modelach opon Kumho przekłada się na stabilną i komfortową jazdę, dzięki zoptymalizowanemu kształtowi opony.

 

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow