Opony Metzeler

Metzeler to niemiecka marka należąca do segmentu premium, która od prawie 140 lat dostarcza wysokiej klasy opony motocyklowe, które doceniają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy dwóch kółek. Metzeler od zawsze wprowadzał innowacyjne rozwiązania w zakresie konstrukcji bieżnika czy mieszanek gumowych z myślą o wyjątkowej przyjemności płynącej z jazdy. Opony Metzeler to gwarancja wysokiej jakości i doskonałych osiągów.

Wybierz rozmiar opon Metzeler

Najpopularniejsze rozmiary opon Metzeler

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Metzeler

Zaawansowane technologicznie opony motocyklowe Metzeler to wyznacznik jakości, designu i wytrzymałości

Jeden z najbardziej uznanych producentów opon motocyklowych. Niemiecka marka stawia na pasję tworzenia najbardziej optymalnych i satysfakcjonujących opon dla miłośników żelaznych rumaków. Ponad stuletnia tradycja oraz ciągły rozwój technologiczny stawiają opony Metzeler jako jedne z najlepszych pod względem niezawodności i bezpieczeństwa.

Metzeler ma bogatą tradycję jednak wciąż się rozwija dla zapewnienia najwyższej jakości

Firma istnieje od 1982 roku w Monachium. Początki działalności skupione były na produkcji towarów gumowych, dopiero po kilkunastu latach skupiono się na produkcji opon do rowerów i motocykli. Metzeler szybko stał się jednym z najważniejszych producentów, wypełniając lukę na rynku. Zniszczona okresem II wojny światowej fabryka, została odbudowana i ponownie prężnie działała na rynku oponiarskim. Metzeler stale unowocześniał swoje opony, wprowadzając systematycznie nowości na rynek. Modele z monachijskiej fabryki szybko zyskiwały miano prekursorskich oraz kultowych. Połączenie w 1986 roku z włoskim potentatem, marką Pirelli nie wpłynęły na chęć stałego rozwoju niemieckiej marki.

Opatentowane technologie opon moto Metzeler pozwalają czerpać korzyści każdemu motocykliście

Stały rozwój technologiczny monachijska marka zawdzięcza niezwykłej pasji oraz ponad stuletniej obecności na rynku opon motocyklowych. Jako pierwsi wprowadzili oponę o ciekawym wzorze bieżnika, Prismator, jako pierwszy zaproponował model opony bezdętkowej Rillie 14 TL i do dziś nie zwalnia tempa. Nowoczesne, opatentowane technologie stawiają Metzelera w pozycji lidera na rynku producentów opon dla pojazdów jednośladowych. Zastosowanie w mieszance karkasu Metzeler Interact, pozwala dostosować oponę do różnych stylów jazdy. Zastosowanie maksymalnych odstępów między linkami stalowego w technologii Metzeler Advanced Winding pasa zwiększa sztywność oraz zapewnia szybkie pokonywanie zakrętów. Zastosowanie unikatowej mieszanki o złożonej strukturze Metzeler Carbon Matrix, gwarantuje szybie dostosowanie się opony do zmiennych warunków pogodowych i terenowych zapewniając doskonałą przyczepność. Monachijski producent wciąż pracuje nad udoskonaleniem swoich opon, potwierdzając swoje niezwykłe zamiłowanie do jednośladów. Opony Metzeler to doskonały wybór, gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności.

Najpopularniejsze modele opon motocyklowych Metzeler

Technologie stosowane w oponach Metzeler

Technologia InteractTM

Specjalnie opracowana technologia modułowego nawijania kordu stalowego gwarantuje najwyższe osiągi bez względu na warunki pogodowe i terenowe.

Technologia MBS Radial

Opatentowana technologia produkcji opon z radialnym karkasem i krzyżowym opasaniem, zapewniająca stabilne prowadzenie na zakrętach i redukcję deformacji podczas jazdy z dużą prędkością.

Technologia Dura Sil

Jedna z najnowszych technologii oparta o mieszankę z bardzo wysoką zawartością krzemionki, która gwarantuje wyższą sztywność i zwiększoną wytrzymałość opony.

Technologia Wintec

Technologia nacinanych lamelek w bieżniku opony gwarantuje szybsze nagrzewanie i tym samym wyższe osiągi podczas jazdy w niskich temperaturach.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow