Opony Minerva

Minerva to belgijska marka należąca do segmentu ekonomicznego. W ofercie belgijskiego producenta dostępne są opony do samochodów osobowych, typu SUV, dostawcze oraz ciężarowe. Optymalizacja produkcji i nowoczesne technologie stosowane w oponach Minerva zapewniają dobrą jakość w bardzo przystępnej cenie.

Wybierz rozmiar opon Minerva

Najpopularniejsze rozmiary opon Minerva

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Minerva

Opony Minerva- burzliwa historia

Opony Minerva uznawane są jedną z najmłodszych marek na rynku oponiarskim, choć historia firmy sięga przełomu XIX i XX wieku. Do lat 30 tych XX wieku firma specjalizowała się w produkcji luksusowych, sportowych wozów, które stanowiły konkurencję nawet dla takiej marki jak Rolls- Royce. Od lat 30 tych do 1992 roku Minerva nie była obecna na rynku, powróciła jako producent opon we współpracy z Deldo Autobanden, a następnie ze słynnym koncernem Continental. Największy rozwój przypada na początek XXI wieku, kiedy przeniesiono produkcję do Korei Południowej.

Opony Minerva- dobra jakość w rozsądnej cenie

Od 2011 roku oferta opon Minerva rozszerzyła się o produkcję ogumienia do samochodów ciężarowych. Obecnie belgijska marka dostępna jest w wielu krajach na świecie i cieszy się sporym zaufaniem kierowców, dzięki połączeniu optymalnych parametrów jezdnych, wysokiej wytrzymałości i atrakcyjnej ceny.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow