Opony Mitas

Mitas to czeska marka należąca do segmentu budżetowego zajmująca się produkcją opon do maszyn rolniczych, budowlanych, opon lotniczych, a także motocyklowych i rowerowych. Mitas należy do najbardziej cenionych producentów opon pozadrogowych w Europie, dzięki połączeniu wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny oferowanego ogumienia.

Wybierz rozmiar opon Mitas

Najpopularniejsze rozmiary opon Mitas

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Mitas

Mitas

Czeski producent opon rolniczych, budowlanych, rowerowych, motocyklowych i lotniczych należy do drugiego największego producenta opon pozadrogowych w Europie. Ogromną popularność i znaczenie opon Mitas potwierdza fakt, że co czwarty nowy ciągnik lub kombajn wyposażony jest w opony czeskiego producenta.

Mitas- tradycja i nowoczesność

W czeskiej fabryce produkowane są opony charakteryzujące się wysoką wytrzymałością oraz doskonałą trakcją. Specyficzny produkt jakim są opon wykorzystywane w rolnictwie, budownictwie i przemyśle wymaga zastosowania nowoczesnych technologii. Mitas stale inwestuje w badania i opracowanie jak najlepszych produktów. Opony Mitas wyróżnia ponadprzeciętna wytrzymałość i niskie zużycie paliwa. Czeska marka nie zapomina o ekologicznych aspektach swoich opon, produkowane przez Mitas opony rolnicze, budowlane i przemysłowe są również przyjazne środowisku.

Mitas skupia się głownie na rynku europejskim, na który trafia aż 86% produkowanych opon, jednak ciągły rozwój z pewnością wpłynie na zwiększenie ekspansji na rynki światowe.

Najpopularniejsze modele opon motocyklowych Mitas

Historia marki Mitas

Mitas rozpoczął produkcję opon w latach 30 tych XX wieku. Początkowo skupiano się na produkcji opon i dętek do samochodów, motocykli i rowerów. Od 2004 roku czeska fabryka pozyskała linię produkcyjną opon rolniczych Continental. Fakt ten wpłynął na specyfikę produkcji Mitasa, opony wykorzystywane w rolnictwie, budownictwie i przemyśle stały się głównymi produktami czeskiej fabryki. Obecnie Mitas posiada cztery zakłady produkcyjne w Europie oraz jeden w Stanach Zjednoczonych. Wysoka jakość produktów, stały rozwój wpłynęły na ogromną popularność i uznanie odbiorców na całym świecie. Mitas jest największym dostawcom opon rolniczych na rynek niemiecki. Opony czeskiej marki są stosowane w ciągnikach i kombajnach uznanych marek światowych takich jak: AGCO, Claas, John Deere czy Case New Holland.

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow