Opony Nankang

Nankang to tajwańska marka opon należąca do klasy budżetowej, szczycąca się prawie stuletnią tradycją. Opony tajwańskiego producenta dzięki optymalizacji procesów produkcji wyróżniają się optymalnymi parametrami, dobrą jakością oraz bardzo atrakcyjną ceną.  Nankang to bogata oferta opon osobowych, terenowych oraz ciężarowych.

Wybierz rozmiar opon Nankang

Najpopularniejsze rozmiary opon Nankang

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Nankang

Nankang- doświadczenie i nowoczesne technologie

Nankang to tajwańska marka opon z długoletnią tradycją, oferująca dobrej jakości opony w bardzo atrakcyjnej cenie. Opony Nankang cenione są nie tylko na Tajwanie, ale również w Australii, Stanach Zjednoczonych i powoli podbijają europejski rynek.

Nankang- szeroka oferta ogumienia

W ofercie tajwańskiej marki dostępne są opony do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, ale w swojej historii Nankang zajmował się również produkcją opon lotniczych dla tajwańskich sił zbrojnych. Nankang stale rozszerza swoją ofertę np. o całoroczne opony osobowe i dostawcze.

Opony Nankang- optymalne parametry i atrakcyjna cena

Nankang to ceniony na całym świecie tajwański producent opon z segmentu budżetowego. Bogate doświadczenie, nowoczesne rozwiązania i optymalizacja procesów produkcji pozwalają zaoferować kierowcom dobrej jakości ogumienie zapewniające stabilną i komfortowa jazdę w zróżnicowanych warunkach pogodowych i terenowych w rozsądnej cenie.

Historia marki Nankang

Nankang powstał w latach 30 tych ubiegłego wieku, ale pod obecną nazwą funkcjonuje od 1959 roku. Od początku istnienia firmy stawiano na eksport, dlatego już w 1972 roku marka otworzyła filię w Australii. W kolejnych latach Nankang pojawił się w Stanach Zjednoczonych, a następnie w Europie. Tajwańska marka produkowała również opony lotnicze i jako pierwsza w rodzimym kraju rozpoczęła produkcję opon radialnych z opasaniem stalowym. W 1980 roku Nankang rozszerzył ofertę o opony do samochodów ciężarowych i autobusów. Dzisiaj opony tajwańskiej marki dostępne są w ponad stu krajach na świecie.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow