Opony Nordexx

Nordexx to duńska marka należąca do segmentu budżetowego, dostępna na rynku od 2007 roku, choć jej historia sięga lat 70 tych XX wieku. W ofercie duńskiego producenta dostępne są opony do samochodów osobowych i dostawczych, wyróżniające się dobrymi parametrami jezdnymi oraz atrakcyjną ceną.

Wybierz rozmiar opon Nordexx

Najpopularniejsze rozmiary opon Nordexx

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Nordexx

Opony Nordexx- bogata historia

Duńska marka Nordexx szczyci się bogatymi tradycjami. Początki marki sięgają 1970 roku, gdzie założyciel firmy NDI Benny Kristensen rozpoczął przygodę z ogumieniem od niewielkiego zakładu handlującego oponami. W 1977 roku rozpoczęto produkcję opon w znacznie większym i bardziej nowoczesnym zakładzie, a od 2003 roku otworzono magazyn w Niemczech i Finlandii, oraz oddział firmy w Chinach. 

Opony Nordexx- z myślą o trudnych warunkach pogodowych

Opony Nordexx wyróżniają się dobrymi parametrami jezdnymi, optymalną przyczepnością w trudnych warunkach pogodowych oraz bardzo atrakcyjną ceną. Opony Nordexx bardzo dobrze sprawdzają się w europejskich warunkach drogowych i atmosferycznych, dlatego cieszą się sporym zaufaniem kierowców. W ofercie duńskiej marki dostępne są opony do samochodów osobowych i dostawczych, w których stosowane są nowoczesne technologie zapewniające stabilną, bezpieczną i komfortową jazdę przez cały rok.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow