Opony Platin

Platin to niemiecka marka należąca do segmentu budżetowego dostarczająca na rynek dobrej jakości felgi samochodowe oraz opony do samochodów osobowych, typu SUV oraz dostawczych. Markę Platin wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny, a także zastosowanie nowatorskich rozwiązań zapewniających optymalne osiągi, bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Wybierz rozmiar opon Platin

Najpopularniejsze rozmiary opon Platin

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Platin

Platin

Opony niemieckiego producenta należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Platin to firma o rodzinnych tradycjach i wartościach współpracująca z największymi koncernami jak Michelin i Continental. Platin to nowoczesne przedsiębiorstwo o bogatej tradycji, które stale poszerza obszar swojej działalności. Proponowane modele opon wyróżnia bardzo dobrą jakość, nowoczesne rozwiązania oraz atrakcyjna cena.

 

 

Historia marki Platin

Historia niemieckiego producenta ogumienia sięga 1953 roku, choć początkowo działalność opierała się na handlu oponami. Założona w Karlsruhe firma Pneufage zmieniła swoją nazwę na Platin dopiero w 1986 roku.Firma Pneuhage stopniowo się rozwijała. W 1970 roku rozpoczęto sprzedaż hurtową ogumienia, by w 1986 roku podjąć decyzję o stworzeniu własnej marki opon, a od 1988 roku zaczęła produkować opony bieżnikowane. Tym co wyróżnia markę Platin jest fakt, że firma zleca produkcję swoich modeli takim koncernom jak Continental czy Michelin. W Polsce marka Platin obecna jest od 1999 roku i cieszy się uznaniem wielu kierowców. Firma stale rozwija swoje produkty i zarządzana jest przez wnuka założyciela przedsiębiorstwa handlowego.

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow