Opony Powertrac

Powertrac to chińska marka opon należąca do klasy ekonomicznej. Powertrac dostępny jest na rynku oponiarskim zaledwie od 10 lat, ale może poszczycić się bogatą ofertą ogumienia łączącego dobrą jakość, atrakcyjną cenę oraz aspekty ekologiczne. W ofercie Powertrac dostępne są opony osobowe i terenowe.

Wybierz rozmiar opon Powertrac

Najpopularniejsze rozmiary opon Powertrac

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Powertrac

Powertrac- dobra jakość i ochrona środowiska

Powetrac to jedna z najmłodszych marek na rynku oponiarskim. Chiński producent wyróżnia się bardzo dobrą jakością oferowanego ogumienia i bardzo atrakcyjną ceną. Powertac przykłada szczególną wagę do ekologicznych aspektów opon, co przekłada się na stale rosnąca popularność chińskiej marki.

Opony Powertrac- ekonomiczne i ekologiczne

Powertrac to chińska marka segmentu budżetowego oferująca opony do samochodów osobowych oraz typu SUV. Ogumienie Powertrac to połączenie nowoczesnych rozwiązań i atrakcyjnej ceny. Zoptymalizowane procesy produkcji i ekologiczne aspekty opon zapewniają stabilność jazdy w trudnych warunkach pogodowych, wysoką wytrzymałość oraz oszczędność paliwa. W ofercie marki Powertrac dostępne są również opony całoroczne, szczególnie polecane kierowcom poszukującym dużych oszczędności.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow