Opony Sailun

Sailun to chińska marka należąca do segmentu ekonomicznego, która w ciągu niespełna dwóch dekad zdobyła ogromną popularność w krajach azjatyckich, afrykańskich, a także w Europie. Modele marki wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Sailun to idealny wybór dla poszukujących oszczędnych rozwiązań i dobrej jakości opon.

Wybierz rozmiar opon Sailun

Najpopularniejsze rozmiary opon Sailun

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Sailun

Sailun

Jedna z najmłodszych marek na rynku oponiarskim bardzo szybko zdobyła uznanie kierowców na całym świecie. Chiński producent opon z segmentu ekonomicznego stale poszerza swoją ofertę o modele dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Marka stale rozwija swoją ofertę, proponując nowoczesne opony osobowe w atrakcyjnej cenie. Chińskie ogumienie zaskakuje nowatorskimi rozwiązaniami oraz jakością wykonania. Szybki rozwój marki pozwala przypuszczać wprowadzenie w krótkim czasie, kolejnych innowacyjnych modeli do samochodów osobowych.

 

Historia marki Sailun

Chińska marka powstała w 2002 roku w Qingdao. Miejscowość we wschodnich Chinach była świadkiem szybkiego powstawania fabryki( budowa trwała zaledwie dziewięć miesięcy) oraz niezwykle szybkiej ekspansji. Kolejną ciekawostką jest powstanie drugiej marki dla samochodów ciężarowych TBR, która podobnie jak Sailun w bardzo krótkim czasie zyskała ogromną popularność. Po siedmiu latach od powstania fabryki, Sailun mógł się pochwalić obecnością na rynkach azjatyckich, afrykańskich, amerykańskich i europejskich. Kilka lat przedsiębiorstwa pozwoliło osiągnąć znaczący wzrost sprzedaży oraz silną pozycję na rynku oponiarskim.

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow