Opony Semperit

Semperit to austriacka marka należąca do klasy średniej, szczycąca się ponad stuletnią tradycją. Semperit obecnie należy do niemieckiego koncernu Continental. W ofercie marki dostępne są opony przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych, a także do lekkich ciężarówek i autobusów. Semperit wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, co przekłada się na stale rosnącą popularność wśród kierowców.

Wybierz rozmiar opon Semperit

Najpopularniejsze rozmiary opon Semperit

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Semperit

Opony Semperit

Austriacka marka opon od ponad 100 lat dostarcza dobrej jakości produktów przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych, lekkich ciężarówek czy autobusów. Semperit, dzięki współpracy z Continental, oferuje opony zaawansowane technologicznie, o wysokim stopniu trwałości w atrakcyjnej cenie.

Semperit- "zawsze w drodze"

Austriacka marka należy do jednych z najstarszych producentów opon na świecie. Przyjęta w 1906 roku nazwa Semperit pochodzi z łaciny jest tłumaczona na "zawsze w drodze" lub "zawsze biegnąc", co wyraźnie wskazuje, że marka nastawiona jest na nieustanny rozwój swoich produktów i pełne zadowolenie kierowców.

Semperit- polski akcent

Semperit od ponad wieku cieszy się zaufaniem kierowców, dzięki idealnemu balansowi pomiędzy wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Ciekawostką jest fakt, że w okresie przedwojennym filia fabryki Semperit prężnie działała w Krakowie.

Historia marki Semperit

Semperit rozpoczął produkcję opon w 1900 roku, ale za oficjalną datę powstania firmy przyjmuje się rok 1850, w którym rozpoczęła działalność pierwsza w Europie fabryka wyrobów gumowych. Nazwę Semperit fabryka przyjmuje w 1906 roku, a w 1936 na rynku oponiarskim pojawia się pierwsza zimowa opona marki, Goliath. W kolejnych latach firma stale rozwija swoją ofertę i 1956 roku pojawia się na rynku pierwsza opona bezdętkowa, a w 1967 Semperit produkuje pierwsze opony radialne.

Semperit i współpraca z Continental

W 1985 roku Semperit staje się częścią niemieckiego koncernu Continental. Czwarty co do wielkości koncern oponiarski na świecie to dla austriackiej marki gwarancja rozwoju i współpraca z najlepszymi inżynierami. W 2001 roku Semperit debiutuje ze swoją pierwszą oponą High Performance. 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow