Opony Taurus

Taurus to węgierska marka należąca do segmentu ekonomicznego z ponad stuletnią historią. Opony Taurus to gwarancja bardzo dobrej jakości i atrakcyjnej ceny. Obecnie marka Taurus należy do francuskiego koncernu Michelin. W ofercie węgierskiej marki dostępne są opony do samochodów osobowych, dostawczych, a także do maszyn rolniczych.

Wybierz rozmiar opon Taurus

Najpopularniejsze rozmiary opon Taurus

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Taurus

Opony Taurus

Taurus to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek opon do samochodów dostawczych i maszyn rolniczych. Węgierska marka powstała w 1882 roku i stale rozwija swoją ofertę, która została wzbogacona o ogumienie do samochodów osobowych. Taurus cieszy się uznaniem kierowców na całym świecie.

Taurus- siła tradycji i nowoczesne technologie

Taurus specjalizuje się w produkcji opon do samochodów ciężarowych, a także do maszyn rolniczych, które wyróżniają optymalne osiągi w zmiennych warunkach pogodowych, ponadprzeciętna wytrzymałość oraz efektywne zużycie paliwa. Opony węgierskiej marki to gwarancja wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań w połączeniu z atrakcyjną ceną.

 

Historia marki Taurus

Taurus od 130 lat dostarcza niezawodnych opon do samochodów osobowych, dostawczych i maszyn rolniczych. Węgierska marka cieszy się zaufaniem kierowców, dlatego ponad posiada 1000 punktów sprzedaży w Europie. W 1992 roku Taurus poszerzył swoja ofertę o markę dedykowaną maszynom rolniczym, co przekłada się na rozwój technologii i rozszerzenie oferty. Opony marki Taurus to również niezawodne produkty przeznaczone do samochodów dostawczych i osobowych. Taurus charakteryzuje się wysoką jakością, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz atrakcyjną ceną.  Od 1996 roku Taurus należy do francuskiego koncernu Michelin. Węgierska marka zdobywa coraz większe uznanie wśród europejskich kierowców. 

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl