Opony Tigar

Serbska marka należąca do segmentu ekonomicznego. Tigar od prawie stu lat zajmuje się produkcją opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także ogumienia do pojazdów rolniczych. Od 2007 roku marka Tigar należy do francuskiego koncernu Michelin. 

Wybierz rozmiar opon Tigar

Najpopularniejsze rozmiary opon Tigar

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Tigar

Opony Tigar - dobra jakość w niskiej cenie

Marka Tigar powstała w 1935 roku w Serbii, jednak przez prawie ćwierć wieku firma nie zajmowała produkcją ogumienia, dopiero w 1959 roku rozpoczęto produkcję opon w miejscowości Pirot. Firma przez lata rozwijała się, rozszerzając ofertę opon. W 1978 roku Tigar nawiązał współpracę z BFGoodrich, co pozwoliło na utworzenie filii w Stanach Zjednoczonych, a w latach 90 tych powstała filia w Wielkiej Brytanii. W 2007 roku marka Tigar zostaje przejęta przez francuski koncern Michelin. 

W ofercie serbskiego producenta dostępne są opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do pojazdów rolniczych. Ogumienie Tigar charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wiele modeli opon Tigar znajdziesz w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl