Opony Torque

Torque to brytyjska, ceniona marka należąca do segmentu ekonomicznego. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny wynika z połączenia europejskiej myśli technologicznej z obniżonymi kosztami produkcji w azjatyckich fabrykach. Torque od wielu lat cieszy się zaufaniem brytyjskich kierowców i zdobywa coraz większe uznanie w europejskich krajach.

Wybierz rozmiar opon Torque

Najpopularniejsze rozmiary opon Torque

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Torque

Torque- wiodący, brytyjski producent opon

Wyjątkowa marka, należąca do międzynarodowego koncernu TIA Group. Torque jak i TIA Group wywodzą się z Wielkiej Brytanii. Jeden z najbardziej popularnych producentów ogumienia w Wielkiej Brytanii zawdzięcza swój sukces połączeniu dobrej jakości z atrakcyjną ceną.

Azjatycka fabryka opon Torque

Brytyjski producent połączył nowoczesną myśl technologiczną z obniżonymi kosztami produkcji. Opony produkowane w azjatyckiej fabryce zapewniają  znakomity stosunek jakości do ceny. Fabryka Torque szczyci się nowoczesnymi technologiami i stałym rozwojem, co przekłada się produkcję ogumienia spełniającego wysokie, europejskie normy. Niezależne testy i kontrola jakości pozwoliły marce zdobyć zaufanie kierowców, zazwyczaj sceptycznie nastawionych do azjatyckich produktów.

Torque- wyjątkowe modele

Brytyjska marka specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy opon przeznaczonych do samochodów dostawczych i ciężarowych. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na produkcję opon zapewniających bezpieczną i komfortową jazdę przy dużych obciążeniach i w zmiennych warunkach atmosferycznych. Innowacyjna technologia, wysoka jakość i atrakcyjna cena pozwoliły marce Torgue zbudować silną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiej klasy produkowanych opon są certyfikaty takie jak: ISO9001, DOT, SNI, GCC,BIS. Torque stale rozwija swój asortyment i z pewnością nieraz zaskoczy nowoczesnymi rozwiązaniami.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow