Opony Tracmax

Tracmax to chińska marka opon należąca do klasy ekonomicznej, obecna na rynku od ponad 20 lat. Modele opon Tracmax wyróżnia bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Opony chińskiego producenta spełnią oczekiwania kierowców poszukujących optymalnych parametrów jezdnych oraz sporych oszczędności.

Wybierz rozmiar opon Tracmax

Najpopularniejsze rozmiary opon Tracmax

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Tracmax

Tracmax- od dwudziestu lat na rynku oponiarskim

Marka Tracmax należy do koncernu Shandong Yongsheng Rubber Group. Firma produkuje opony przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych oraz typu SUV. Opony Tracmax należą do segmentu ekonomicznego i charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Marka popularna jest w Azjii i na Bliskim Wschodzie, a także w Australii i w Ameryce Południowej oraz Północnej. Od niedawna dostępna również w Europie.

 

Oferta opon marki Tracmax

Tracmax produkuje opony klasy budżetowej, które cieszą się uznaniem w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Australii oraz obu Amerykach. Najbardziej znany model to Tracmax F101. Ogumienie Tracmax zdobyło uznanie kierowców dzięki połączeniu bardzo dobrej jakości z niską ceną. Produkcja w chińskiej prowincji przy współpracy z europejskimi i amerykańskimi specjalistami oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu, to gwarancja wysokich parametrów opon Tracmax. Od niedawna ogumienie chińskiej marki dostępne jest w Europie, w tym także w Polsce. Opony marki Tracmax z pewnością przypadną do gustu kierowcom szukających tańszych opon o dobrych parametrach jezdnych.

 

Historia marki Tracmax

Fabryka Tracmax powstała w 1996 roku w prowincji Szantung. Koncern Shandong Yongsheng Rubber Group postawił na nowoczesne technologie. Produkcję rozpoczęto używając wysokiej klasy sprzętu z Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec. Do współpracy zaproszono specjalistów z Europy oraz z USA. Fabryka Tracmax zajmuje powierzchnię 50 tys m2 i może się poszczycić możliwością wyprodukowania 1,2 miliona opon rocznie. Tracmax jest flagową marką koncernu Shandong Yongsheng Rubber Group. Sam koncern posiada dłuższą historię. Koncern powstał w 1986 roku w Guangrao County. Chińska fabryka zaliczyła udany debiut i rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne. Sukces koncernu i stały, zrównoważony rozwój według założycieli podobno jest zasługą legendarnego, chińskiego myśliciela, Sun Zi. Szefowie koncernu podkreślają związek terytorialny i emocjonalny z filozofem i znawcą sztuki wojennej.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow