Opony Zeta

Zeta to chińska marka opon należąca do segmentu budżetowego. W ofercie chińskiego producenta dostępne są opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych. Zeta od niespełna 20 lat jest obecna na rynku oponiarskim, ale cieszy się zaufaniem kierowców dzięki połączeniu dobrej jakości i bardzo atrakcyjnej ceny.

Wybierz rozmiar opon Zeta

Najpopularniejsze rozmiary opon Zeta

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Zeta

Opony Zeta- optymalne parametry

Marka Zeta istnieje od 2002 roku i od samego początku istnienia zajmuje się produkcją opon osobowych, dostawczych, ciężarowych i do maszyn budowlanych oraz ekspansją na rynki zagraniczne. Obecnie filie chińskiej marki znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Argentynie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii.

Zeta- stabilna i komfortowa jazda

Chińska marka opon od początku istnienia stawia na nowoczesne rozwiązania oraz optymalizację produkcji, dzięki czemu ogumienie Zeta wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Opony Zeta produkowane są z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują stabilną i komfortową jazdę w trudnych warunkach pogodowych oraz wysoką wydajność. Opony Zeta dostępne są w wielu rozmiarach w sklepie internetowym voida.pl

Opony letnie Zeta

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow