Aplus A702 195/50 R15 82 V
Już od 230zł/szt.
Opony Aplus A702 to doskonały wybór na zimowe dni, łączący wysoką jakość z przystępną ceną. Dzięki nim możesz cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą w trudnych warunkach zimowych. Model ten zapewnia doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie, minimalizując ryzyko poślizgu. Inwestując w Aplus A702, zyskujesz pewność i stabilność na drodze, niezależnie od pogody.
Model A702 występuje w 32 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.
Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.
Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.
Szukasz niezawodnego rozwiązania na zimowe warunki? Opony Aplus A702 to odpowiedź na potrzeby kierowców zarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów 4x4. Model ten wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także niezwykle atrakcyjną ceną, co czyni go produktem o doskonałym stosunku ceny do jakości. Zamontowanie tych opon w swoim pojeździe gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę w każdych, nawet najtrudniejszych, warunkach zimowych.
Dzięki modelowi Aplus A702 nie musisz narażać swojego budżetu na wielkie wydatki, żeby cieszyć się wysoką jakości oponami zimowymi. To rozwiązanie, które łączy w sobie przystępną cenę z najlepszymi cechami technicznymi, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna i komfortowa. Aplus A702 to opona, która z powodzeniem spełnia wysokie oczekiwania kierowców, oferując przy tym wyjątkową wytrzymałość i stabilność w trudnych warunkach zimowych.
Aplus A702 to model stworzony z myślą o bezpieczeństwie na drodze. Profesjonalne wykonanie oraz zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiają, że są one idealne do codziennego użytkowania w sezonie zimowym. Znacząco zmniejszają ryzyko poślizgu, zapewniając doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie. Wybierając Aplus A702, inwestujesz w swoje bezpieczeństwo i komfort podróżowania, niezależnie od warunków atmosferycznych.
Klienci w 1 opiniach ocenili ten model opony na 4,30 w 6-stopniowej skali ocen.
Zachowanie na mokrej nawierzchni: 4,00 / 6
Zachowanie na suchej nawierzchni: 4,00 / 6
Zachowanie na śniegu: 5,00 / 6
100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.
Mariusz ocenił ten model:
Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.
Już od 230zł/szt.
Już od 276zł/szt.
Już od 237zł/szt.
Już od 332zł/szt.
Już od 333zł/szt.
Już od 251zł/szt.
Już od 226zł/szt.
Już od 231zł/szt.
Już od 241zł/szt.
Już od 223zł/szt.
Już od 399zł/szt.
Już od 321zł/szt.
Już od 235zł/szt.
Już od 229zł/szt.
Już od 502zł/szt.
Już od 292zł/szt.
Już od 402zł/szt.
Już od 613zł/szt.
Już od 267zł/szt.
Już od 225zł/szt.
Już od 238zł/szt.
Już od 246zł/szt.
Już od 272zł/szt.
Już od 404zł/szt.
Już od 481zł/szt.
Już od 234zł/szt.
Już od 335zł/szt.
Już od 474zł/szt.
Już od 301zł/szt.
Już od 305zł/szt.
Już od 338zł/szt.
Już od 368zł/szt.

