10x0%
Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R.
SAP: 9265020601
Czekamy na potwierdzenie etykiety przez producenta
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji o etykiecie opony.
Parametry opony
- Producent: Austone
- Rozmiar: 265/75 R16
- Sezon: opony całoroczne
- Klasa: tanie opony
- Typ: opony 4x4
- Indeks prędkości: Q = max 160 km/h
- Nośność: 123/120 = max 1550/1400 kg
- P.O.R.: profesjonalna opona off-road dopuszczona na drogi publiczne
Dostawa
GRATIS
TAX FREE
zwrot VAT
14 dni
na zwrot
Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R.
Letnia opona chińskiej marki przeznaczona do samochodów z napędem 4x4. Model należy do klasy ekonomicznej i wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.
Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R. - stabilna jazda w wymagającym terenie
W oponie terenowej chińskiego producenta zastosowano nowoczesną konstrukcję bieżnika wpływającą na bezpieczeństwo jazdy w wymagających warunkach terenowych. Bardzo dobrą przyczepność w trudnym terenie zapewnia wzór bieżnika z dużą liczbą krawędzi i nieregularnym kształtem klocków. Wzór 3D na bocznej ścianie wpływa na stabilność jazdy na podmokłych nawierzchniach.
Dłuższe przebiegi z Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R.
W oponie terenowej chińskiej marki zastosowano konstrukcję bieżnika ze specjalnie zaprojektowanymi klockami, które umożliwiają skuteczne usuwanie kamieni i błota. Wzór bieżnika zapewnia także zwiększoną odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne oraz na wydłużoną żywotność opony. Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R. spełni oczekiwania kierowców poszukujących optymalnych osiągów, stabilności jazdy w atrakcyjnej cenie.
Bezpieczeństwo i pewność za kierownicą z Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R.
W świecie pełnym wyzwań terenowych, bezpieczeństwo kierowcy ma najwyższe znaczenie. Produkt, taki jak Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R., oferuje to wszystko, czego można oczekiwać od opony terenowej. Dzięki solidnej konstrukcji i wyjątkowemu wzorowi bieżnika, ten model umożliwia pewne prowadzenie pojazdu w każdych warunkach, niezależnie od trudności terenu. Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że to idealny wybór dla osób, które chcą połączyć bezpieczeństwo z jazdą w terenie. Wybierz Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R. i ciesz się spokojem podczas off-roadowych wypraw.
Atrakcyjna cena z Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R.
Opony Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R. to idealny wybór dla kierowców szukających optymalnego stosunku ceny do jakości. Innowacyjny projekt i wyjątkowe właściwości tego modelu gwarantują doskonałą przyczepność oraz długą żywotność. Opona ta została stworzona, aby radzić sobie na nierównych terenach, ale i zapewniać komfort jazdy na asfalcie. Inwestując w Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R., wybierasz produkt, który zapewni bezpieczeństwo oraz wygodę jazdy, wszystko to w przystępnej cenie, bez zbędnych wydatków.
Opona Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R. – idealna na wymagający teren
Opona Maspire M/T od Austone, to niezastąpiona opcja dla pasjonatów off-roadu ceniących sobie wytrzymałość i niezawodność na szlaku. Ten model sprawdza się głównie na trudnych nawierzchniach (80% teren), ale dobrze radzi sobie także na drogach utwardzonych (20% asfalt). Zastosowanie nowatorskich rozwiązań technologicznych zapewnia przyczepność na najwyższym poziomie, co gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność w czasie letnich wypraw.
Wysoka jakość i niezawodność opon Austone Maspire M/T 265/75 R16 123/120 Q P.O.R.
Jeśli szukasz opon, które sprostają najtrudniejszym terenowym wyzwaniom, Maspire M/T to wybór dla Ciebie. Wyposażone w solidną konstrukcję i nowoczesny bieżnik, oferują doskonałe właściwości jezdne. Żywotność i wydajność tego modelu sprawiają, że jest to inwestycja w długofalowe bezpieczeństwo. Z Maspire M/T każda przygoda stanie się bezpieczniejsza, a komfort jazdy wcieli nowy wymiar.
Opinie klientów o modelu Austone Maspire M/T
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.
Jesteś dla Nas VIP’em!
Twój Concierge :)
Przygotujemy Ci specjalną ofertę do Twojego auta, wypełnij krótką ankietę, a my zrobimy resztę.
Polecane opony całoroczne 265/75 R16
10x0%
Radar Renegade A/T 5 265/75 R16 116 S OWL SUV
639zł/szt.
10x0%
Yokohama GEOLANDAR A/T G015 265/75 R16 114 T OWL SUV
693zł/szt.
10x0%
Radar Renegade A/T 5 265/75 R16 123/120 R SUV
10x0%
Radar Renegade R/T+ 265/75 R16 119/116 Q P.O.R. SUV
Opona specjalistyczna
872zł/szt.
10x0%
West Lake SL369 A/T 265/75 R16 116 S SUV
427zł/szt.
10x0%
RoadX RX Quest A/T 21 265/75 R16 123/120 S SUV
452zł/szt.











