opony zimowe klasa ekonomiczna Raty
11x10%

CeatWINTER DRIVE

4,7 /6 ()

Doskonałe osiągi na śniegu, ekonomia jazdy w warunkach zimowych oraz rewelacyjny stosunek jakości do ceny – tak w skrócie możemy opisać właściwości opony zimowej Ceat Winter Drive. To opona uniwersalna, która tak samo dobrze sprawdza się na trasach pozamiejskich, jak i w trakcie (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Ceat WINTER DRIVE
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model WINTER DRIVE występuje w 28 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 173 do 402

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Tanie i dobre opony zimowe ? Tak, to właśnie Ceat Winter Drive

Doskonałe osiągi na śniegu, ekonomia jazdy w warunkach zimowych oraz rewelacyjny stosunek jakości do ceny – tak w skrócie możemy opisać właściwości opony zimowej Ceat Winter Drive. To opona uniwersalna, która tak samo dobrze sprawdza się na trasach pozamiejskich, jak i w trakcie jazdy w wielkim mieście.

Ceat Winter Drive to perfekcyjna klasa wśród zimowych opon ekonomicznych w Polsce

Opona Ceat Winter Drive to zimowa opona klasy ekonomicznej, która ma za zadanie imponować niskimi kosztami eksploatacji, przy jednoczesnym wysokim poziomie jakości. Posiada, klasyczny dla opon zimowych, bieżnik kierunkowy w kształcie litery ‘V’ oraz szerokie kanały obwodowe, co sprawia, że skuteczniej odprowadza wodę spod kół i zapobiega w ten sposób zjawisku aquaplaningu. Równomierne rozłożenie akcentów działających na konstrukcję opony sprawia, że bieżnik zużywa się równomiernie, a przez to także dużo wolniej. Poprawia to komfort prowadzenia pojazdu, podobnie jak jego lepsze zachowanie w zakrętach powodowane jest poprawą komunikacji pomiędzy oponami a układem kierowniczym. Co ważne, wraz z kolejnymi kilometrami opona nie zużywa się znacznie, a specjalna mieszanka odporna na zmiany temperatur sprawia, że można korzystać z jednego kompletu przez kilka sezonów zimowych.

Komfortowe osiągi opon Ceat Winter Drive pozwalają wydać niewiele dając w zamian naprawdę dużo podczas zimowych podróży

Opona Ceat Winter Drive wyróżnia się pod względem osiągów oraz trzyma wysoki poziom. Co prawda jest nieco głośniejsza na mokrej nawierzchni, ale doskonale radzi sobie nie tylko z warunkami wilgotnymi, ale także ze śniegiem, a więc jest idealnym wyborem na zimowe trasy i do codziennej jazdy. Opony Ceat Winter Drive są uważane za trwałe i godne polecenia. To opony, które nie tylko pozwalają na bardziej ekonomiczną jazdę, ale także pomagają produkować zdecydowanie mniej dwutlenku węgla do atmosfery. Opona posiada oznaczenie 3PMSF, czyli Three Peak Mountain Snow Flake, a więc spełnia wymogi Unii Europejskiej co do użyteczności i jakości opon zimowych.

Opinie o oponach Ceat WINTER DRIVE

Klienci w 7 opiniach ocenili ten model opony na 4,70 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 4,90 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 4,70 / 6

Zachowanie na śniegu: 4,60 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Ceat WINTER DRIVE

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Ceat WINTER DRIVE

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl