opony letnie klasa premium Raty
11x10%

DunlopSport Maxx RT 2 SUV

Europejczycy chcą jeździć dużymi samochodami. Dla bezpieczeństwa, dla wygody, dla prestiżu. Kazdy powód jest dobry. Trzeba tylko pamiętać aby zadbać o to, żeby nasz pojazd dobrze trzymał się drogi. Moc musi być przekazana precyzyjnie na drogę i samochód musi jechać tam gdzie my (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Dunlop Sport Maxx RT 2 SUV
Dunlop Sport Maxx RT 2 SUV
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Sport Maxx RT 2 SUV występuje w 21 produktach. Dostępnych w ofercie jest 20 produktów.

Cena od 558 do 1184

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

Ocena: Bardzo dobry

Opona do SUV-ów klasy prermium o wysokich osiągach, bezpieczeństwie i doskonałym prowadzeniu

Europejczycy chcą jeździć dużymi samochodami. Dla bezpieczeństwa, dla wygody, dla prestiżu. Kazdy powód jest dobry. Trzeba tylko pamiętać aby zadbać o to, żeby nasz pojazd dobrze trzymał się drogi. Moc musi być przekazana precyzyjnie na drogę i samochód musi jechać tam gdzie my chcemy.

Doskonałe prowadzenie na każdej drodze przy wysokich prędkościach

Dunlop zadbał aby opona równomiernie przylegała do nawierzchni. Dzięki temu pole kontaktu opony z drogą jest nieprzerwanie duże co przekłada się na pewne i bezpieczne prowadzenie. Nawet wysokie prędkości nie są w stanie sprawić, że kierowca straci panowanie nad swoim samochodem.

Opona trzyma się drogi suchej oraz mokrej

Dunlop podniósł poziom tarcia opony o podłoże. Może się to wydawać paradoksalne w dobie obniżania wszelkich wskaźników ścieralności i tarcia jednak gdy w grę wchodzą cięższe pojazdy takie jak SUV-y, trzeba zmienić sposób podejścia. Opona ma trzymać auto za wszelką cenę na drodze. Nowoczesne samochody posiadają duże i mocne silniki. Aby to okiełznać, opona musi mieć odpowiedni poziom tarcia a tym samym przyczepności.

Pewne trzymanie pojazdu podczas wszelkich zakrętów i stabilny tor jazdy

Klocki bieżnika w modelu Sport Maxx RT 2 SUV zostały jeszcze bardziej ulepszone pod kątem stabilności. Przekłada się to na sztywność opony podczas jazdy w zakrętach. Większy ciężar pojazdu sprawia, że inżynierowie musieli zmienić konstrukcję opony tak aby nie była ona zbyt elastyczna w zakrętach.

Lista opon Dunlop Sport Maxx RT 2 SUV

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl