opony zimowe klasa premium Raty
11x10%

DunlopWinter Sport 5

6,0 /6 ()

Opona marki Dunlop to nowa generacja opon zimowych. Inteligentne systemy zapewniające przyczepność w każdych zimowych warunkach. Zmniejszone opory toczenia oraz niższe zużycie paliwa dzięki unikalnej konstrukcji opony. Doskonały stosunek jakości do ceny.Opona zimowa marki Dunlop (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Dunlop Winter Sport 5
Dunlop Winter Sport 5
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Winter Sport 5 występuje w 63 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 342 do 5657

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Opona zimowa klasy premium zapewniająca przyczepność w nieprzewidywalnych warunkach zimowych

Opona marki Dunlop to nowa generacja opon zimowych. Inteligentne systemy zapewniające przyczepność w każdych zimowych warunkach. Zmniejszone opory toczenia oraz niższe zużycie paliwa dzięki unikalnej konstrukcji opony. Doskonały stosunek jakości do ceny.

Unikalny bieżnik Dunlop Winter Sport = komfortowa jazda w zimowych warunkach

Opona zimowa marki Dunlop to idealny produkt zapewniający przyczepność na ośnieżonych drogach. Innowacyjna technologia ustawionych kątowo lameli centralnych, które wydłużają się i mocniej trzymają się śliskiej nawierzchni. Komfortowe prowadzenie na zaśnieżonych drogach zapewnia zwiększenie liczby klocków oraz dodatkowe krawędzie. Zachowanie kontroli na mokrych nawierzchniach zapewniają głębsze niż w standardowych oponach rowki w bieżniku. JLB czyli bezszwowa opaska nylonowa ogranicza zniekształcenia w obwodzie podczas szybkiej jazdy. Hybrydowa osnowa została stworzona z myślą o kierowcach często jeżdżących   samochodem.  Bieżnik wielokątowy Multi Radius   Tread zapewnia doskonałą przyczepność zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Konstrukcja   bieżników   wpływa   na równomierne rozłożenie  się ciśnienia w oponach, które zapewnia łagodniejsze wchodzenie w zakręt, a tym samym lepszą kontrolę nad pojazdem.

Dunlop Winter Sport -wybór kierowców rajdowych

Dynamiczna jazda w zimowych warunkach jest możliwa dzięki mieszance krzemionki o składzie podobnym do używanych w samochodach sportowych. Dunlop to czołowa marka zaopatrująca najlepszych kierowców rajdowych. Wysokie miejsca w rankingu opon zimowych i pozytywne opinie kierowców potwierdzają niezawodność i wysoką jakość opony. Wybierz gwarancję pełnej kontroli nad pojazdem w najtrudniejszych warunkach zimowych.

Opinie o oponach Dunlop Winter Sport 5

Klienci w 13 opiniach ocenili ten model opony na 6,00 w 6-stopniowej skali ocen.

Zachowanie na mokrej nawierzchni: 6,00 / 6

Zachowanie na suchej nawierzchni: 6,00 / 6

Zachowanie na śniegu: 6,00 / 6

100% oceniających osób poleca zakup tego modelu produktu.

Najlepsze opinie o Dunlop Winter Sport 5

Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt i go używali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem.

Lista opon Dunlop Winter Sport 5

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl