Dunlop Winter Sport 5

Opona zimowa klasy premium zapewniająca przyczepność w nieprzewidywalnych warunkach zimowych

Opona marki Dunlop to nowa generacja opon zimowych. Inteligentne systemy zapewniające przyczepność w każdych zimowych warunkach. Zmniejszone opory toczenia oraz niższe zużycie paliwa dzięki unikalnej konstrukcji opony. Doskonały stosunek jakości do ceny.

Unikalny bieżnik Dunlop Winter Sport = komfortowa jazda w zimowych warunkach

Opona zimowa marki Dunlop to idealny produkt zapewniający przyczepność na ośnieżonych drogach. Innowacyjna technologia ustawionych kątowo lameli centralnych, które wydłużają się i mocniej trzymają się śliskiej nawierzchni. Komfortowe prowadzenie na zaśnieżonych drogach zapewnia zwiększenie liczby klocków oraz dodatkowe krawędzie. Zachowanie kontroli na mokrych nawierzchniach zapewniają głębsze niż w standardowych oponach rowki w bieżniku. JLB czyli bezszwowa opaska nylonowa ogranicza zniekształcenia w obwodzie podczas szybkiej jazdy. Hybrydowa osnowa została stworzona z myślą o kierowcach często jeżdżących   samochodem.  Bieżnik wielokątowy Multi Radius   Tread zapewnia doskonałą przyczepność zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Konstrukcja   bieżników   wpływa   na równomierne rozłożenie  się ciśnienia w oponach, które zapewnia łagodniejsze wchodzenie w zakręt, a tym samym lepszą kontrolę nad pojazdem.

Dunlop Winter Sport -wybór kierowców rajdowych

Dynamiczna jazda w zimowych warunkach jest możliwa dzięki mieszance krzemionki o składzie podobnym do używanych w samochodach sportowych. Dunlop to czołowa marka zaopatrująca najlepszych kierowców rajdowych. Wysokie miejsca w rankingu opon zimowych i pozytywne opinie kierowców potwierdzają niezawodność i wysoką jakość opony. Wybierz gwarancję pełnej kontroli nad pojazdem w najtrudniejszych warunkach zimowych.

Popularne rozmiary opon Dunlop Winter Sport 5

Pozostałe opony w ofercie Dunlop Winter Sport 5

Wpisy na blogu powiązane z Dunlop Winter Sport 5

Test opon letnich 225/55 R17 do małych SUV-ów [AUTO BILD 2019]

Test opon letnich 225/55 R17 do małych SUV-ów [AUTO BILD 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 17.05.2019

Niemiecki Autobild przetestował dziesięć nowych opon letnich przeznaczonych do coraz popularniejszych małych SUV-ów. Rozmiar opon letnich 225/55 R17 nie jest może najpopularniejszy, bo obecnie coraz częściej takie auta pojawiają się na 18 i 19 calowych felgach. Jest to jednak ciekawy przypadek, żeby sprawdzić, jak radzą sobie starsi gracze i nowości na sezon 2019

przeczytaj pełen tekst »
Test opon letnich 225/45 R17 [AUTO BILD / Auto Świat 2019]

Test opon letnich 225/45 R17 [AUTO BILD / Auto Świat 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 17.05.2019

Niemiecki AUTO BILD przetestował 53 nowe opony letnie przeznaczone do popularnych modeli aut. Pierwsze miejsca wiodących marek premium w rozmiarze 225/45 R17 nie są zaskoczeniem, ale dalsze miejsca przyniosły kilka pozytywnych niespodzianek. W końcu też zostały przetestowane niektóre nowości na sezon 2019, co bardzo nas ucieszyło. Rozpiętość cenowa za komplet opon to od niecałych 1200 zł do prawie 2100 zł.

przeczytaj pełen tekst »
Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Test opon letnich 185/65 R15 [ADAC 2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 23.02.2019

Organizacja ADAC postanowiła na początku tego roku przedstawić test opon letnich 185/65 R15. Wzięto pod uwagę znane już czasem od kilku lat bieżniki opon letnich. Pojawiło się też kilka tańszych opon, które naszym zdaniem rzucają nieco światła na potencjalny wybór dla osób mniej jeżdżących lub o mniej zasobnym portfelu.

przeczytaj pełen tekst »
Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Opony letnie Nokian Wetproof - komfort i bezpieczeństwo jazdy w deszczu

Utworzony przez Voida.pl - dnia 19.02.2019

Nokian wprowadza kolejne innowacje w zakresie opon letnich. Na początku roku 2019 na rynek wkroczył najnowszy model opon letnich - Wetproof. Tym razem postawiono na opony wyspecjalizowane do jazdy w deszczu. Filozofia fińskiej marki to gwarancja nowatorskich rozwiązań, zapewniających wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo. Czym zatem, wyróżnia się Nokian Wetproof?

przeczytaj pełen tekst »
Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 12.02.2019

Deszczowa pogoda sprzyja powstawaniu wielu niebezpiecznych zjawisk na drodze, które mogą negatywnie wpływać na przyczepność pojazdu i tym samym tworzyć realne zagrożenie. Nie tylko ograniczona widoczność, ale przede wszystkim mokra nawierzchnia może być głównym winowajcą niechcianych kolizji. W połączeniu z nadmierną prędkością tworzą one idealne warunki dla powstania zjawiska aquaplaningu.

przeczytaj pełen tekst »
Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl