Dunlop Winter Sport 5

Opona zimowa klasy premium zapewniająca przyczepność w nieprzewidywalnych warunkach zimowych

Opona marki Dunlop to nowa generacja opon zimowych. Inteligentne systemy zapewniające przyczepność w każdych zimowych warunkach. Zmniejszone opory toczenia oraz niższe zużycie paliwa dzięki unikalnej konstrukcji opony. Doskonały stosunek jakości do ceny.

Unikalny bieżnik Dunlop Winter Sport = komfortowa jazda w zimowych warunkach

Opona zimowa marki Dunlop to idealny produkt zapewniający przyczepność na ośnieżonych drogach. Innowacyjna technologia ustawionych kątowo lameli centralnych, które wydłużają się i mocniej trzymają się śliskiej nawierzchni. Komfortowe prowadzenie na zaśnieżonych drogach zapewnia zwiększenie liczby klocków oraz dodatkowe krawędzie. Zachowanie kontroli na mokrych nawierzchniach zapewniają głębsze niż w standardowych oponach rowki w bieżniku. JLB czyli bezszwowa opaska nylonowa ogranicza zniekształcenia w obwodzie podczas szybkiej jazdy. Hybrydowa osnowa została stworzona z myślą o kierowcach często jeżdżących   samochodem.  Bieżnik wielokątowy Multi Radius   Tread zapewnia doskonałą przyczepność zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Konstrukcja   bieżników   wpływa   na równomierne rozłożenie  się ciśnienia w oponach, które zapewnia łagodniejsze wchodzenie w zakręt, a tym samym lepszą kontrolę nad pojazdem.

Dunlop Winter Sport -wybór kierowców rajdowych

Dynamiczna jazda w zimowych warunkach jest możliwa dzięki mieszance krzemionki o składzie podobnym do używanych w samochodach sportowych. Dunlop to czołowa marka zaopatrująca najlepszych kierowców rajdowych. Wysokie miejsca w rankingu opon zimowych i pozytywne opinie kierowców potwierdzają niezawodność i wysoką jakość opony. Wybierz gwarancję pełnej kontroli nad pojazdem w najtrudniejszych warunkach zimowych.

Popularne rozmiary opon Dunlop Winter Sport 5

Pozostałe opony w ofercie Dunlop Winter Sport 5

Wpisy na blogu powiązane z Dunlop Winter Sport 5

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Co to jest Aquaplaning: Jak się uchronić przed niespodziewanym poślizgiem?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 12.02.2019

Deszczowa pogoda sprzyja powstawaniu wielu niebezpiecznych zjawisk na drodze, które mogą negatywnie wpływać na przyczepność pojazdu i tym samym tworzyć realne zagrożenie. Nie tylko ograniczona widoczność, ale przede wszystkim mokra nawierzchnia może być głównym winowajcą niechcianych kolizji. W połączeniu z nadmierną prędkością tworzą one idealne warunki dla powstania zjawiska aquaplaningu.

przeczytaj pełen tekst »
Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Kiedy i dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.11.2018

To pytania zasadnicze, szczególnie przy naszej zmiennej pogodzie. Dla większości kierowców względy bezpieczeństwa własnego jak i pozostałych uczestników ruchu to silne argumenty. Jak zatem wytłumaczyć zachowania części kierowców traktujących opony letnie jako idealne do całorocznej jazdy? No i oczywiście - kiedy wymienić opony na zimowe?

przeczytaj pełen tekst »
Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Opony bieżnikowane - tania alternatywa na ciężkie warunki zimowe

Utworzony przez Voida.pl - dnia 15.10.2018

Komplet opon zimowych za około 450-460zł ?!? Opony bieżnikowane przeżywają drugą młodość, a polskie fabryki ciągle ulepszają proces technologiczny. To ciekawa i bezpieczna alternatywa dla opon używanych! Choć są one kojarzone jako jedne z najgorszych opon jakie można kupić, to wielu kierowców szuka właśnie tylko opon bieżnikowanych - skąd te rozbieżności w postrzeganiu nalewek?

przeczytaj pełen tekst »
[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

[Pytanie o tanie opony] Czy chińskie opony zimowe są bezpieczne?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 03.10.2018

Niezwykle ważne pytanie, które bardzo często kierowcy sobie stawiają przed zakupem tanich opon zimowych. Chcemy pomóc rozwiać wątpliwości i odpowiadamy na kilka istotnych kwestii, które mogą zdecydować o podjęciu decyzji o zakupie chińskich opon. Mamy wiele lat doświadczenia w sprzedaży zarówno marek europejskich, jak również opon produkowanych w Chinach i mieliśmy okazję dotknąć i obejrzeć tysiące różnych bieżników i mieszanek gumy.

przeczytaj pełen tekst »
Ranking opon całorocznych 4x4 / SUV [2018/2019]

Ranking opon całorocznych 4x4 / SUV [2018/2019]

Utworzony przez Voida.pl - dnia 16.08.2018

Przedstawiamy starannie wyselekcjonowane opony 4x4 / terenowe, które można uznać za opony całoroczne z uwagi na agresywny wzór bieżnika oraz ich właściwości. Nadają się one do zastosowania w autach typu SUV oraz typowych terenówkach. Nasz ranking opiera się m.in. na statystykach sprzedaży w naszym sklepie oraz opiniach naszych klientów. Przy każdym bieżniku zaznaczamy, czy posiadają oznaczenia M+S i 3PMSF, aby jeszcze bardziej pokreślić, że można ich używać bezpiecznie w warunkach zimowych.

przeczytaj pełen tekst »
Opony zimowe Nokian WR SUV 4: doskonała przyczepność w każdych warunkach

Opony zimowe Nokian WR SUV 4: doskonała przyczepność w każdych warunkach

Utworzony przez Voida.pl - dnia 01.08.2018

Opony zimowe Nokian WR SUV 4 to nowość na sezon zima 2018 / 2019. Znakomite właściwości jezdne i doskonała przyczepność pozwalają cieszyć się jazdą w każdych warunkach atmosferycznych. Opony zostały wprost naszpikowane najnowszymi technologiami takimi jak wypustki Snow Claw, mieszanka Nokian WR SUV Winter, czy technologia aramidowej ściany bocznej.

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl