felgi aluminiowe Alutec

Wysokiej jakości felgi aluminiowe Alutec odznaczają się wysoką trwałością

Alutec to niemiecka marka powstała w połowie lat 90. Przez wiele lat należała do koncernu Uniwheels zaś od 2018 roku stanowi część potężnej światowej grupy Superior Industries, która jest jednym z największych światowych dostawców kół ze stopów lekkich na potrzeby montowni pojazdów osobowych i dostawczych.

Oryginalne wzory felg aluminiowych Alutec zostały dostrzeżone przez klientów

Marka Alutec została stworzona z myślą o klientach szukających nieco bardziej oryginalnych kształtów felg. Konstruktorzy Aluteca tworzą również koła o sportowym wyglądzie. Przykładem jest model Monstr, który pozycjonowany jest jako koło do driftingu (Alutec jest partnerem Gymkhana Drift). 3 podstawowe cechy charakteryzujące obręcze tej marki to homologacja ECE, 5 lat gwarancji na powłokę lakierniczą oraz dopuszczenie do użytkowania w okresie zimowym. Homologacja ECE oznacza, iż felga posiada parametry techniczno-montażowe dokładnie takie same jak oryginalne koło w danym aucie. Oznacza to, iż montaż odbywa się za pomocą oryginalnych akcesoriów zaś samo koło pasuje na 100 %, gdyż dedykowane jest do konkretnej marki auta. Przykładem takich kół są modele Singa, Raptr, Freeze. Najlepszą propozycją na zimę to koło Freeze. Posiada 5 letnią gwarancję na lakier oraz bardzo prosty klasyczny 5 ramienny kształt, który pozwala na bardzo szybkie i łatwe usunięcie nadmiaru solanki z zabrudzonych kół

Felgi aluminiowe idealne do SUV-a oraz odporne na zimowe warunki

Alutec posiada także specjalną linię felg dedykowanych do tak dziś popularnych aut typu SUV. Koła posiadają zwiększoną nośność a przykładem będą tutaj takie obręcze jak Drive for SUV, W10 for SUV a także najczęściej sprzedawany Alutec Grip (w dwóch wykończeniach lakierniczych: srebrnej i grafitowej).

Modele Alutec

Popularne Alutec

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow