Felgi aluminiowe Anzio

Tanie i mocne felgi aluminiowe Anzio odpowiednie do każdego auta

Marka Anzio to najmłodsza europejska marka należąca do amerykańskiego koncernu Superior Industries. Marka przez lata kojarzona z grupą Uniwheels (do której należały również takie znaczące marki jak ATS, Alutec oraz Rial) w 2018 roku została wchłonięta przez Amerykanów wchodząc wraz z pozostałymi producentami w skład koncernu z siedzibą w Southfield w stanie Michigan. Mimo włosko brzmiącej nazwy Anzio zostało wymyślone w Szwajcarii zaś produkcja zlokalizowana w Polsce w Stalowej Woli na podkarpaciu

Certyfikowane felgi aluminiowe Anzio rozchwytywane przez europejskich kierowców

Anzio było odpowiedzią szwajcarsko-niemieckiego koncernu na silną konkurencję tanich azjatyckich kół. Niższe koszty produkcji w Polsce zapewniały konkurencyjność cenową przy zachowaniu poziomu jakościowego właściwego kołom europejskim. Każde koło marki Anzio certyfikowane jest niemieckim certyfikatem TUV dzięki czemu jest dopuszczone do użytkowania na tak wymagających rynkach jak Niemiecki, Austriacki czy Szwajcarski. Marka Anzio bardzo dobrze została odebrana przez klientów i szybko zadomowiła się na europejskim rynku. Przeważająca część produkcji jest eksportowana do państw europy zachodniej a także do Stanów Zjednoczonych gdzie widnieją w ofercie jednego z największych sklepów internetowych w Ameryce - potentata sprzedaży na tamtejszym rynku. Anzio sukcesywnie prowadzało do oferty coraz to nowe koła w kolejnych wykończeniach lakierniczych.

Wyjątkowo solidne felgi aluminiowe Anzio są produkowane również w Polsce

Felgi charakteryzują się specjalną powłokę lakierniczą odporną na promienie UV dzięki czemu posiadają 5 letni okres gwarancyjny. Bardzo dużym atutem marki są doświadczeni polscy pracownicy, którzy już od początku lat 90. obracali się w świecie stopów aluminiowych. Obręcze dostosowane są do montażu czujników ciśnienia a także przechodzą badanie jakościowe z użyciem promieni roentgena. Marka korzysta z obecności w dużej światowej grupie producenckiej dzięki czemu produkty Made in Poland obecne są na 3 kontynentach i odznaczają się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Każdy kto szuka solidnego i sprawdzonego koła do swojego auta powinien brać pod uwagę zakup obręczy marki Anzio.

Popularne Anzio

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow