felgi aluminiowe ATS

Topowe felgi aluminiowe ATS przewodzą w klasie premium

Marka ATS to najbardziej topowa marka byłego szwajcarsko-niemieckiego koncernu Uniwheels (wchłoniętego przez Amerykanów spod koncernu Superior Industries w 2018 roku). ATS od kilkudziesięciu lat kojarzy się fanom motoryzacji ze sportami motorowymi. Marka dostarcza koła ze stopów lekkich do wielu sportowych aut uczestniczących w rajdach i wyścigach samochodowych. Doświadczenie zdobyte w tej dziedzinie zaowocowało stworzeniem niezwykle solidnych i wytrzymałych kół produkowanych w zaawansowanych technologiach a dedykowanych do cywilnych sportowych aut dla klientów szukających najwyższej jakości bez oglądania się na cenę. Przykładem takich kół są obręcze Superlight (super niska waga od 7,9 kg przy średnicy 19 cali), Sprintlight a także Grid Pro.

Zaawansowane technologicznie felgi aluminiowe ATS z metali lekkich idelanie pasują do sportów motorowych

Obręcze produkowane są w technologii forged (felgi kute) co zapewnia najniższą wagę (masa nierosorowana sprzyja poprawie właściwości trakcyjnych auta) przy najwyższej zachowanej wytrzymałości. Są to bezkompromisowe koła dla najbardziej wymagających kierowców nie idących na kompromisy. Kolejną gamę zaawasnowanych technologicznie kół stanowi koło Racelight produkowane w technologii flow-forming. Metoda ta pozwala również na uzyskanie kół niezwykle lekkich w bardziej korzystnej cenie w porównaniu do obręczy kutych. Dodatkowo ATS produkuje koła typowo sportowe do użytkowania tylko i wyłącznie na torach wyścigowych lub w rajdach. Przeciętny kierowca szukający najwyższej jakości również znajdzie coś dla siebie.

Felgi ATS certyfikowane do wielu aut w tym oldtimer'ów są rarytasem na europejskim rynku

ATS oferuje bardzo dobre jakościowo koła do znanych marek aut, często w homologacji ECE (dedykacja pod konkretny model auta co zapewnia 100% kompatybilność) a także w tzw. mieszanych kompletach na przód i tył (różne szerokości felg na przednią i tylną oś dedykowane do różnych szerokości opon). Ciekawostką są również koła dedykowane do aut klasycznych (np. VW Golf I generacji). Modele takie jak Cup oraz Classic cały czas są produkowane i oferowane z uwagi na zapotrzebowanie rynku i ponadczasowy charakterystyczny wzór. Marka ATS to od wielu lat w rankingach niemieckich kierowców jedna z najbardziej porządanych marek obreczy na rynku europejskim.

Popularne ATS

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl