felgi aluminiowe Rial

Doświadczony niemiecki producent felg aluminiowych Rial dostarcza felgi wysokiej jakości

Rial to niemiecka marka z kilkudziesięcioletnią historią. W fabrykach tej marki produkuje się rocznie miliony felg pod fabryczne wyposażenie dla koncernów motoryzacyjnych czyli oryginalne obręcze (tzw. OEM). Oprócz produkcji na potrzeby przemysłu samochodowego Rial część swojej wytwórczości kieruje na rynek wtórny do klienta indywidualnego. Dzięki potężnemu doświadczeniu w odlewaniu oryginalnych kół oferta dedykowana na rynek wtórny odznacza się właściciwie taką samą jakością jak fabryczne koła wielu światowych marek (Mercedes, Audi, BMW).

Felgi Rial montuje się na fabryczne wyposażenie wielu znanych marek jak Audi czy BMW

Każde koło przechodzi test jakościowy, który pozwala wyeliminować koła, do których ewentualnie podczas procesu odlewania dostał się pęcherzyk powietrza. 100% felg prześwietlanych jest promieniami roentgena i w przypadku wykrycia nieprawidłowości koło jest eliminowane i trafia z powrotem do przetopu. O jakości marki świadczy fakt, iż firma udziela 5 letniego okresu gwarancyjnego na powłokę lakierniczą (dla kół malowanych jednolicie). Oczywiście koła mogą być użytkowane przez cały rok w tym w najtrudniejszych warunkach zimowych. Przez wiele lat marka należała do szwajcarsko-niemieckiej grupy Uniwheels. W połowie 2018 roku grupa została przejęta przez amerykański koncern Superior Industries. Amerykanie to największy dostawca kół dla przemysłu motoryzacyjnego w Ameryce Północnej zaś po akwizycji w Europie stali się na naszym rynku 3 co do wielkości dostawcą obręczy oryginalnych dla koncernów samochodowych

Długa gwarancja na lakier to doskonałego wykonania felg aluminiowych Rial

Felgi pod marką Riala, z czego możemy być dumni, produkowane są rownież w Polsce, w Stalowej Woli gdzie grupa posiada 3 zakłady produkcyjne. Pozostałe 2 zakłady znajdują się w Niemczech. W skład grupy wchodzą jeszcze takie znane marki jak ATS, Alutec i Anzio. Marka Rial to największy dostawca kół akcesoryjnych w Niemczech i drugi największy w Europie. Wszystkie felgi marki Rial posiadają dopuszczenie do ruchu wydane przez niemiecki urząd KBA a także przechodzą rygorystyczne testy jakościowe niemieckiego TUV.

Popularne Rial

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow