Felgi KFZ

Falgi stalowe KFZ są doskonale wykonane i trwałe

Felgi stalowe marki KFZ to wyraz metodycznej pracy i wytrwałości inżynierów oraz stosowania surowców o odpowiedniej jakości. Felgi stalowe KFZ słyną w trwałości i żywotności zachowując przy tym idealną linię pracy obwodowej i osiowej. Wszystkie spawy są doskonale zabezpieczone przed korozją na długie lata. Krawędzie są obłe nie powodujące kolizji z montowaną na nich oponami. Zakup felg KFZ to inwestycja na lata i spokojne użytkowanie bez konieczności sprawdzania i weryfikacji. Oczywiście warto dbać o odpowiedni stan czystości felg zwłaszcza w porze zimowej, aby minimalizować ryzyko powstawania ognisk korozji.

Szeroka gama rozmiarów i rozstawów śrub felg stalowych KFZ

Felgi KFZ są dedykowane praktycznie do wszystkich marek pojazdów oferowanych na rynku europejskim. Posiada w ofercie kilkadziesiąt różnych rozstawów śrub. Felgi KFZ występują w średnicach od 13 do 18 cali. Jest to szeroka gama rozmiarów pozwalająca na dobór felg stalowych np. na zimę praktycznie do każdego samochodu. KFZ oferuje swoim klientom dwuletnią gwarancję od dnia nabycia felg. Okres ten może wydawać się nie długi jednak jeśli felga posiada wadę fabryczną to ukaże się ona praktycznie zaraz na początku eksploatacji lub nawet podczas montażu. W późniejszym okresie nie jest to fizycznie możliwe. Felga stalowa KFZ jest tanim rozwiązaniem dla pojazdu, który trzeba zaopatrzyć w nowe felgi. Dla osób preferujących odpowiedni wygląd auta również w porze zimowej zalecamy zastosowanie plastikowych kołpaków. Wszelkie parametry felg stalowych KFZ są wybite na wewnętrznej stronie felgi lub sporadycznie również na stronie zewnętrznej w zagłębieniu wzdłuż rantu felgi.

Felgi stalowe KFZ z szybką i bezpieczną dostawą

Felgi stalowe oferujemy dla Państwa z dostawą kurierem. Felgi są odpowiednio zabezpieczone w kartonie z przekładkami tak, aby podczas transportu nie doszło do obicia lub porysowania rantu co może wpłynąć na przyspieszenie pojawienia się korozji. Felg stalowych KFZ nie trzeba oczywiście stosować tylko zimą. Oczywiście przyjęło się, że felgi stalowe są najczęściej użytkowane w porze zimowej, ponieważ są tańsze i nie narażamy felg aluminiowych na zniszczenie i szybsze zużycie. Można na felgach KFZ podróżować z powodzeniem przez cały rok ciesząc się bezpieczną i spokojną jazdą.

Modele KFZ

Popularne KFZ

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow