LingLong GREEN-MAX All Season

Tanie opony całoroczne LingLong dobrze  sprawdzają się na polskich drogach

Marka LingLong jest obecna na polskim rynku od wielu lat i zyskała dość duże grono lojalnych klientów, którzy wypróbowali wcześniej te opony i są z nich do teraz zadowoleni. Opony tej marki należą do segmentu tanich opon i nie obciążają budżetu osób, które chcą wydać na zakup opon mało środków jednak patrzą również na swoje bezpieczeństwo. Opony wielosezonowe LingLong dostarczają klientom dobrą jakość za niewygórnowaną cenę.

Posiada zimowe oznaczenie 3PMSF.

LingLong liderem tanich opon wielosezonowych w Polsce

Bieżnik opon całorocznych LingLong GreenMax All Season otrzymał kierunkowych kształt co bardzo zbliża ją do opon zimowych. Jest to dobre posunięcie producenta, które sprawia, że opony dobrze zachowują się podczas jazdy na mokrej nawierzchni oraz dobrze przyspieszają i hamują zimą. Kierunkowy układ nacięć lapiej wgryza się w śnieg i dobrze odrzuca wodę i błoto pośniegowe na boki. Te parametry zdecydowały, że opony wielosezonowe LingLong zajmują czołowe miejsce w sprzedaży opon całorocznych na polskim rynku oponiarskim.

Bezpieczeństwo o każdej porze roku z oponami LingLong GreenMax All Season

Jak potwierdzają oznaczenia na etykiecie dołączonej do opon, LingLong oferuje kierowcom opony bezpieczne i ciche. Większość rozmiarów otrzymała "C" w kategorii zachowania na mokrej nawierzchni co jest bardzo dobrym wynikiem wśród tanich opon całorocznych. Wyższy parametr oporów toczenia jest efektem dobrej przyczepności co przydaje się zwłaszcza podczas jazdy zimą. Warto również zaznaczyć, że opony całoroczne LingLong są dość ciche jak na swoją rzeźbę bieżnika. Wyniki w granicy 71 lub 72 dB są bardzo przyzwoite i kierowcy podczas jazdy nie powinni narzekać hałas w kabinie pojazdu.

Popularne rozmiary opon LingLong GREEN-MAX All Season

Pozostałe opony w ofercie LingLong GREEN-MAX All Season

Wpisy na blogu powiązane z LingLong GREEN-MAX All Season

Ranking opon terenowych typu MT - mud terrain

Ranking opon terenowych typu MT - mud terrain

Utworzony przez Voida.pl - dnia 10.06.2021

Dobór opon do auta terenowego w głównej mierze zależny jest od obszaru ich użytkowania i indywidualnych potrzeb kierowcy. Dla prawdziwych pasjonatów jazdy w ciężkim terenie najlepszym wyborem będą opony typu mud terrain (MT) – stworzone do wyczynowych wypraw po bezdrożach. Dla osób poszukujących właśnie takiego ogumienia stworzyliśmy specjalny ranking opon terenowych typu MT. Sprawdźmy zatem, które opony mud terrain znalazły się w tym zestawieniu.

przeczytaj pełen tekst »
Pirelli Cyber Tyre 5G – inteligentne cyber opony po raz pierwszy na seryjnym wyposażeniu w McLarenie Artura

Pirelli Cyber Tyre 5G – inteligentne cyber opony po raz pierwszy na seryjnym wyposażeniu w McLarenie Artura

Utworzony przez Voida.pl - dnia 04.06.2021

Dzięki technologii Pirelli Cyber Tyre opony są w stanie dosłownie komunikować się z autem za pomocą specjalnych czujników umieszczonych wewnątrz każdej opony. Po raz pierwszy system ten został wykorzystany na seryjnym wyposażeniu w hybrydowym superaucie McLarenie Artura, który zgodnie z filozofią marki zachwyca charakterystycznym designem, imponującymi osiągami oraz rewolucyjnymi innowacjami.

przeczytaj pełen tekst »
Nokian Seasonproof C – dostawcza opona całoroczna dla profesjonalistów

Nokian Seasonproof C – dostawcza opona całoroczna dla profesjonalistów

Utworzony przez Voida.pl - dnia 20.05.2021

Dostrzegając coraz większe zainteresowanie oponami do całorocznej jazdy fiński producent poszerza swoją ofertę opon wielosezonowych z serii Seasonproof o wersję dedykowaną specjalnie do samochodów dostawczych - Nokian Seasonproof C. Jest to opona o uniwersalnych właściwościach, która sprawdzi się doskonale zarówno podczas srogich zim, jak i w upalne lato. Kierowcy zawodowi docenią ponadto doskonałe parametry w zmiennych warunkach pogodowych.

przeczytaj pełen tekst »
Dlaczego warto kupić opony Toyo?

Dlaczego warto kupić opony Toyo?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.05.2021

Firma pochodząca z Japonii, której początek sięga 1945r. zyskała renomę dzięki sportom motorowym. Każdy wielbiciel drift-u zna tę nazwę. W ostatnich latach firmie Toyo udało się zdobyć zaufanie również kierowców zwykłych aut - czerpiąc pełnymi garściami ze sportowego doświadczenia. Technologie wykorzystywane w oponach Toyo są coraz bardziej zaawansowane i dopasowane do kierowców europejskich.

przeczytaj pełen tekst »
Nowe etykiety na oponach – co się zmieniło od 1 maja 2021r.?

Nowe etykiety na oponach – co się zmieniło od 1 maja 2021r.?

Utworzony przez Voida.pl - dnia 06.05.2021

1 maja 2021 weszła w życie długo wyczekiwana przez kierowców oraz całą branżę oponiarską zmiana dotycząca etykietowania opon. Zgodnie z wprowadzonymi regulacjami wszystkie nowe opony sprzedawane na terenie Unii Europejskiej otrzymają nowy wzór etykiet, który ma dostarczać więcej informacji o parametrach danej opony. Modyfikacje dotyczą również opon zimowych, których parametry na dotychczasowych etykietach nie były uwzględniane. Dowiedzmy się zatem, co się zmieni na nowych etykietach.

przeczytaj pełen tekst »
[TOP7] Najlepsze opony letnie do agresywnej jazdy

[TOP7] Najlepsze opony letnie do agresywnej jazdy

Utworzony przez Voida.pl - dnia 01.05.2021

Czy opony o charakterystyce sportowej potrafią jednocześnie zapewnić komfort jazdy? I tak i nie... nie da się oszukać praw fizyki. Jeśli opona ma się "lepić" do asfaltu, to będzie się też szybciej zużywać. Niska emisja hałasu również nie jest priorytetem w przypadku projektowania takich opon. Przedstawiamy kilka modeli opon, które często są wybierane z uwagi właśnie na podwyższone właściwości jezdne, doskonałe trzymanie w zakrętach - kosztem innych parametrów jezdnych.

przeczytaj pełen tekst »

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl