Opony Accelera

Accelera to indonezyjska marka istniejąca na rynku od prawie 30 lat. Opony Accelera należą do segmentu budżetowego i wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie marki dostępne są opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także do skuterów i autobusów. 

Wybierz rozmiar opon Accelera

Najpopularniejsze rozmiary opon Accelera

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Accelera

Accelera opony - tradycja i nowoczesność

Accelera należy do znanego indonezyjskiego koncernu EP Tyres. Marka powstała w 1996 roku i od tego czasu stale rozwija ofertę oraz technologie produkcji. Co ciekawe, opony Accelera produkowane są w zakładzie należącym kiedyś do koncernu Goodyear. Obecnie opony do indonezyjskiego producenta zdobywają zaufanie kierowców na całym świecie.

Accelera opony - realne oszczędności

Accelera to szeroka oferta opon osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusowych oraz do skuterów. produkty indonezyjskiej marki wyróżnia zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w połączeniu z rozsądną ceną. Opony Accelera sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i pogodowych, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Opony Accelera dostępne w ofercie voida.pl spełnią oczekiwania kierowców poszukujących optymalnych parametrów jezdnych, wysokiej wytrzymałości i realnych oszczędności. 

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Accelera

Opony całoroczne Accelera

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow