Opony Aeolus

Chińska marka opon należąca do segmentu budżetowego obecna na rynku od ponad pół wieku. W ofercie Aeolus dostępne są opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych, pojazdów przemysłowych oraz quadów. Modele opon Aeolus wyróżniają się dobrą jakością, starannością wykonania, optymalnymi parametrami jezdnymi oraz bardzo atrakcyjną ceną.

Wybierz rozmiar opon Aeolus

Najpopularniejsze rozmiary opon Aeolus

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Aeolus

Opony Aeolus - 50 lat tradycji

Marka Aeolus powstała w 1965 roku i wciąż rozwija swoją ofertę, zdobywając popularność na całym świecie. Opony Aeolus dostępne są na europejskich rynkach od 2002 roku i z roku na rok zdobywają coraz większe zaufanie kierowców. Duże ambicje i stały rozwój produkowanego ogumienia zaowocowały współpracą z włoskim koncernem Pirelli w 2016 roku. Chińska marka łączy wieloletnią tradycję w produkcji ogumienia z nowoczesnymi rozwiązaniami, zapewniając klientom dobrą jakość w atrakcyjnej cenie.

Opony Aeolus - z myślą o profesjonalistach

Bogata gama opon chińskiej marki sprawia, że wielu kierowców przekonuje się do azjatyckiego producenta. Specjalistyczne opony Aoelus do samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych czy pojazdów przemysłowych charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami w trudnych warunkach terenowych i pogodowych, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zrównoważonymi osiągami. Marka Aeolus łączy dobrą jakość z ekonomicznymi rozwiązaniami.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Aeolus

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow