Opony Alliance

Alliance to izraelski producent opon do maszyn rolniczych obecny w ponad 120 krajach. Alliance może poszczycić się ponad 60 letnim doświadczeniem w produkcji ogumienia, a obecnie należy do japońskiego koncernu Yokohama. Opony Alliance wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością, co przekłada się na ich popularność na całym świecie.

Wybierz rozmiar opon Alliance

Najpopularniejsze rozmiary opon Alliance

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Alliance

Opony Alliance- kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa

Marka Alliance powstała w 1950 roku w Izraelu, a obecnie należy do japońskiego koncernu Yokohama, gdzie działa jako Alliance Tire Group. W ofercie izraelskiego producenta znajdują się trzy marki: Alliance zajmujący się produkcją opon rolniczych, Galaxy zajmująca się produkcją opon przemysłowych oraz marka opon Primex, dostępna jedynie w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Marka posiada cztery centra badawczo-rozwojowe, które stale pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami i rozszerzeniem oferty.

Opony Alliance- nowoczesne rozwiązania

W ofercie izraelskiej marki dostępne są opony rolnicze wyróżniające się ponadprzeciętną trwałością Agriflex. Zwiększona elastyczność ścian bocznych i stalowe opasanie sprawiają, że opony Alliance są aż o 40% wytrzymalsze niż standardowe opony radialne. Nowoczesne rozwiązania i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że opony rolnicze izraelskiego producenta od lat są liderem w sektorze ogumienia dla rolnictwa i przemysłu. Poznaj wyjątkową ofertę opon Alliance dostępnych w sklepie internetowym voida.pl

 

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Alliance

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl