Opony Apollo

Indyjska marka opon należąca do klasy średniej, która w ciągu niespełna 50 lat stał się jednym z liderów rynku. Apollo to wysokiej klasy opony, które cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie, a także znanych producentów samochodów. Apollo może poszczycić się współpracą z Audi, Mitsubishi czy Mercedesem, a także wysoką pozycją w branży oponiarskiej. Opony Apollo to gwarancja wysokiej jakości, nowoczesnych rozwiązań i atrakcyjnej ceny.

Wybierz rozmiar opon Apollo

Najpopularniejsze rozmiary opon Apollo

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Apollo

Dlaczego marka Apollo z indyjskiego lidera w branży oponiarskiej zmieniła się w triumfatora na światowym rynku? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w wysokiej jakości produkcji opon Apollo i ich szerokiemu zastosowaniu.

Opony Apollo – bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Wkładasz do bagażnika koszyk z jedzeniem, sadzasz swoje dziecko w foteliku. Pogoda dopisała, więc postanowiliście wybrać się na rodzinny wypad za miasto. Zamykacie drzwi, pasy zapięte, ruszacie. Lecz co to? Musiałeś gwałtownie zahamować, bo ktoś zajechał ci drogę. Po chwili szoku, odwracasz się i sprawdzasz, czy z twoimi bliskimi wszystko w porządku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Opony Apollo po raz kolejny Cię nie zawiodły - możecie bezpiecznie kontynuować podróż. Myślisz sobie, że wczorajsza wymiana opon była dobrym pomysłem...

Letnie i zimowe opony Apollo

Hamuj, kiedy sytuacja tego wymaga, rozpędź się, gdy tego pragniesz. Dzięki oponom marki Apollo, które możesz kupić w naszym sklepie, będziesz mógł czuć się spokojny o standardy bezpieczeństwa swojej jazdy. Innowacyjna technologia zastosowana w oponach Apollo pozwala na optymalizację kosztów utrzymania auta, dzięki czemu stanie się ono bardziej ekonomiczne. Opony letnie tej marki kupisz w bardzo atrakcyjnych cenach i możesz na nich polegać. Jesteśmy w tej branży od lat, dlatego wiemy, z jakimi przedsiębiorcami współpracować. Dlatego jeśli proponujemy ci wybór opon Apollo, możesz mieć pewność, że ich zakup okaże się słuszną decyzją. 

Zmierzaj do celu z oponami marki Apollo

Dlaczego opony Apollo szturmem zdobyły światowy rynek oponiarski? Dlaczego ich marka stała się synonimem stabilności i niezwykłego bezpieczeństwa? Siła tej firmy tkwi w wysoko jakościowych materiałach, z których produkowane są opony. Ich skład gwarantuje stabilną przyczepność do podłoża. Dzięki oponom Apollo zmierzaj do celu bez żadnych obaw.

 

 

Historia marki Apollo

Koncern Apollo został założony w 1976 roku w Indiach. Jego pomysłodawcą był Onkara Kanwara. Po nim przejął firmę jego syn i zakład dość szybko stał się liderem na indyjskim rynku oponiarskim. Nic nie stało na przeszkodzie, by zawalczył o miejsce wśród liderów na rynku światowym. W 2006 roku, koncern przejął firmę Dunlop Tyres International, a trzy lata później stał się właścicielem holenderskiego Vredestein Tires. W 2012 roku eksperci szacowali, że Apollo jest piętnastą, co do wielkości z firm oponiarskich na świecie. Już w 2013 zaczęto mówić, że uplasuje się ona w pierwszej siódemce.

Apollo - współpraca z kultowymi markami samochodów

Z firmą Apollo współpracują producenci samochodów takich jak Audi, Mercedes, Fiat, Volkswagen i Mitsubishi. Obecnie zasięg ich biznesowych transakcji znacznie się poszerzył. Są również w Polsce, a sklep Voida jest sprzedawcą wysokiej jakości opon ze stajni Apollo.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow