opony zimowe klasa średnia Raty
11x10%

ApolloAlnac 4G Winter

Marka Apollo jest w naszym kraju już od wielu lat ceniona przede wszystkim za stosunek cena / jakość oferowanych opon. W przypadku opon Apollo Alnac 4G Winter sprawa wygląda bardzo podobnie. Za nieduże pieniądze otrzymujemy bardzo solidny produkt, który dodatkowo wygląda bardzo (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Apollo Alnac 4G Winter
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Alnac 4G Winter występuje w 30 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 233 do 552

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Bezpieczne opony zimowe z ciekawym bieżnikiem, zapewniające bardzo dobrą przyczepność zimą

Marka Apollo jest w naszym kraju już od wielu lat ceniona przede wszystkim za stosunek cena / jakość oferowanych opon. W przypadku opon Apollo Alnac 4G Winter sprawa wygląda bardzo podobnie. Za nieduże pieniądze otrzymujemy bardzo solidny produkt, który dodatkowo wygląda bardzo ciekawie. Producent tworząc oponę zimową postawił na bezpieczeństwo. Kształt bieżnika jest zoptymalizowany w tyn sposób, żeby zapewniać bardzo dobrą przyczepność w warunkach zimowych.

Apollo Alnac 4G Winter: sukces poparty doświadczeniem w tworzeniu opon zimowych

Za sukcesem tej opony stoi bardzo duże doświadczenie firmy Apollo Vredestein w tworzeniu opon zimowych. Technologie, które sprawdziły się w produktach premium tej firmy są wykorzystywane również w jej ekonomicznych wersjach. Dowodem na to jest rosnące zainteresowanie klientów tańszymi produktami oraz opinie, które od wielu lat są zbierane. Bardzo ważną kwestia w przypadku opon zimowych jest dobór mieszanki gumowej. W tym przypadku doświadczenia zebrane podczas produkcji opon Vredestein klasy premium są nieocenione i kupując te opony można mieć pewność, że zostały odpowiednio przygotowane do warunków europejskich.

Apollo Alnac 4G Winter: bezpieczeństwo za nieduże pieniądze

Niezależnie od kwoty jaką wydajemy na opony zimowe, powinniśmy mieć pewność, że będą one bezpieczne w zmiennych warunkach zimowych. Opony Apollo Alnac 4G Winter posiadają oznaczenie M+S oraz 3PMSF. Szczególnie to drugie jest bardzo ważne, bo potwierdza ono zachowanie odpowiednich parametrów zimą. Umożliwia również poruszanie się w warunkach zimowych w krajach, które wprowadziły już odpowiednie przepisy odnośnie homologacji opon zimowych.

Lista opon Apollo Alnac 4G Winter

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl