Opony Arnstrong

Armstrong- nowoczesne opony klasy ekonomicznej 

Amerykański producent opon Armstrong specjalizuje się w produkcji ogumienia o nowoczesnych parametrach. Zaletą modeli Armstrong jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Amerykańska marka należy do klasy ekonomicznej, a produkowane modele opon zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami i wysoką jakością. Opony Armstrong to ciekawa propozycja dla poszukujących ekonomicznych rozwiązań i optymalnych osiągów.

Od małego strychu do nowoczesnej fabryki- historia marki Armstrong

Historia opon Armstrong jednoznacznie kojarzy się z powiedzeniem "od pucybuta do milionera". Początki firmy sięgają 1912 roku, a produkcję słynnych opon z logo nosorożca rozpoczęto na małym strychu w New Jersey. Dealer samochodów postawił sobie za cel produkcję nowoczesnych opon i postanowił konkurować z najbardziej znanymi i cenionymi markami. Pasja i determinacja sprawiła, że odniósł sukces w całym kraju. 10 lat później Armstrong prowadził działalność na terenie całych Stanów Zjednoczonych, a po rozwinięciu skrzydeł wykupił nieczynną fabrykę opon w West Haven w Connecticut. Przeniesienie produkcji z niepozornego strychu do dawnej fabryki ogumienia okazało się strzałem w dziesiątkę. W 1981 roku Armstrong należał już do szóstego co do wielkości producentów opon w USA. Kluczowym założeniem marki była produkcja nowoczesnych, przystępnych cenowo opon. Kolejnym przełomowym momentem było przeniesienie produkcji do nowoczesnej fabryki.  Dziś koncern Armstrong ma swoją siedzibę w Miami na Florydzie i dzięki nieustannemu rozwojowi ma szansę na międzynarodową karierę.

Armstrong- misja i cele

Amerykański producent opon słynie z nowoczesnych rozwiązań. To właśnie Armstrong wprowadził na rynek opony z włókna szklanego z podwójnym opasaniem. Marka stale pracuje nad najnowszymi technologiami, łącząc wysoką jakość z przystępną ceną. Nowoczesna fabryka w Miami, nowatorskie rozwiązania, a przede wszystkim pasja to największe atuty marki. Celem firmy jest stworzenie kompleksowej oferty opon pasażerskich oraz komercyjnych. Przedstawiciele Armstrong mówią o ogromnych planach strategicznych i wejściu na dotąd nie znane rynki. Jednak najważniejszym założeniem marki jest stały rozwój technologii i udoskonalanie oferowanych modeli. Ponad stuletnia tradycja produkcji wysokiej jakości ogumienia sprawia, że istnieje spora szansa na międzynarodową karierę marki Armstrong.Obecnie w ofercie firmy można znaleźć nowoczesne opony osobowe, sportowe oraz terenowe. Charakterystyczne logo z nosorożcem może wkrótce stać się rozpoznawalne na całym świecie.

Kierowcy doceniają opony Armstrong za wyjątkową jakość, precyzję wykonania, nowoczesne rozwiązania oraz atrakcyjną cenę. Warto śledzić nowości wprowadzane do oferty marki Armstrong.

 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow