Opony Barum

Barum to czeska marka z ponad 70letnią tradycją należąca do klasy ekonomicznej. W ofercie czeskiego producenta dostępne są opony do samochodów osobowych, dostawczych oraz z napędem 4x4. Obecnie marka należy do niemieckiego koncernu Continental i cieszy się rosnącą popularnością wśród kierowców w wielu krajach.

Wybierz rozmiar opon Barum

Najpopularniejsze rozmiary opon Barum

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Barum

Opony Barum - tradycja i innowacja

Historia marki Barum sięga 1948 roku, gdzie połączenie trzech firm produkujących ogumienie zapoczątkowało nowy etap w rozwoju. W latach 1931-1960 opony marki Barum wygrywały wiele zawodów motorowych i tym samym umacniając pozycje producenta w kraju. Znaczącym etapem w rozwoju Barum było połączenie z niemieckim koncernem Continental w 1993 roku. Od 30 lat opony Barum łączą tradycję oraz innowacyjne rozwiązanie stosowane przez Continental.

Barum - dobra jakość w atrakcyjnej cenie

Opony Barum to bogata oferta letnich, zimowych, całorocznych modeli przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Opony czeskiej marki wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz bardzo atrakcyjną ceną. Wybierając opony Barum zyskujesz optymalne osiągi w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, komfort akustyczny, wysoką odporność na zużycie oraz realne oszczędności. Poznaj bogatą ofertę opon Barum dostępnych w sklepie internetowym voida.pl

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow