opony letnie klasa ekonomiczna Raty
10x0%

BarumBravuris 4x4

Marka Barum posiada w segmencie SUV bardzo ciekawy model o nazwie Bravuris 4x4. Jest to opona dedykowana do jazdy po drogach utwardzonych jak również na szutrowych nawierzchniach. Bieżnik posiada dość szerokie odstępny między blokami przez co opona łatwo się oczyszcza.Producent (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Barum Bravuris 4x4
Barum Bravuris 4x4
Barum Bravuris 4x4
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Bravuris 4x4 występuje w 17 produktach. Dostępnych w ofercie jest 6 produktów.

Cena od 467 do 569

Zakupy na raty 10x0%

Raty 10x0% bez ukrytych kosztów.

Weź w Leasing na firmę

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

Ocena: Bardzo dobry

Ekonomiczne rozwiązanie dla kierowców ceniących bezpieczeństwo  i długie przebiegi

Marka Barum posiada w segmencie SUV bardzo ciekawy model o nazwie Bravuris 4x4. Jest to opona dedykowana do jazdy po drogach utwardzonych jak również na szutrowych nawierzchniach. Bieżnik posiada dość szerokie odstępny między blokami przez co opona łatwo się oczyszcza.

Odpowiednie wartości w hamowaniu na suchej i mokrej drodze

Producent gwarantuje odpowiednie właściwości modelu Bravuris 4x4 nawet przy bardzo agresywnej i dynamicznej jeździe większym autem. Precyzję kierowania i panowania nad samochodem zapewnia sztywny bark z odpowiednio wyprofilowanymi krawędziami na zewnętrznej stronie.

Długa trasa nie stanowi problemu - opona jest bardzo komfortowa

Wzór bieznika opony letniej Barum Bravuris 4x4 został zoptymalizowany pod kątem złagodzenia krawędzi w celu wytłumienia emitowanego hałasu przy zachowaniu odpowiedniej powierzchni kontaktu opony z nawierzchnią. Opona zachowuje się na drodze płynnie i nie przysparza kierowcy trudności w kierowaniu.

Ekonomiczne rozwiązanie dla oszczędnych kierowców

Barum Bravuris 4x4 notuje bardzo długie przebiegi dzięki dobrze zrównoważonemu bieznikowi, który równo rozkłada naciski. Opona poprzez nieprzerwanie dużą powierzchnię kontaktu z nawierzchnią zużywa się równomiernie co podnosi jej wartość użytkową.

Doceniona przez specjalistów

Niemiecki magazyn AutoBild allrad testował opony Barum Bravuris 4x4 w rozmiarze 235/55 R17 i ocenił ją jako bardzo poprawną. Odpowiednie zachowanie się tej opony potwierdzają również polscy kierowcy już od wielu lat korzystający z tego modelu.

Lista opon Barum Bravuris 4x4

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl