Opony Carlisle

Carlisle to amerykańska marka opon z ponad 100 letnią tradycją, która od początku działalności dostarcza wysokiej jakości opony specjalistyczne. W ofercie marki Carlisle można znaleźć opony do quadów, użytkowych pojazdów terenowych, wózków golfowych, a także maszyn rolniczych. Amerykańska marka wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Wybierz rozmiar opon Carlisle

Najpopularniejsze rozmiary opon Carlisle

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Carlisle

Opony Carlisle - tradycja i nowoczesne technologie

Carlisle Tire & Rubber Company została założona w 1917 roku w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych. Firma od początku działalności zajmowała się produkcją opon specjalistycznych, dzięki czemu jest dziś światowym liderem ogumienia do maszyn rolniczych. W ofercie marki można znaleźć wysokiej jakości opony do quadów oparte na nowoczesnych rozwiązaniach, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach terenowych.

Opony Carlisle - innowacyjne rozwiązania

Opony Carlisle wyróżnia wysoka jakość oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. Amerykańska marka przykłada dużą wagę do produkcji ogumienia opartego na innowacyjnych rozwiązaniach, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort pracy w przypadku opon użytkowych oraz prawdziwą przyjemność płynącą z jazdy, w przypadku opon terenowych. Poznaj ofertę opon do quadów Carlisle w sklepie internetowym voida.pl

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Carlisle

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow