Opony CST

CST to tajwańska marka opon należąca do segmentu ekonomicznego. CST obecne jest na rynku oponiarskim od 55 lat i stale rozszerza swoją bogatą ofertę. W Polsce CST znane jest przede wszystkim z produkcji opon rowerowych, ale w ofercie marki dostępne są także opony motocyklowe, opony do samochodów osobowych i ciężarowych, quadów, autobusów i wózków widłowych. CST  należy do koncernu Cheng Shin Tire, które zajmuje pierwsze miejsce wśród producentów opon rowerowych na świecie.

Wybierz rozmiar opon CST

Najpopularniejsze rozmiary opon CST

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon CST

Opony CST - 55 lat tradycji 

CST od ponad 55 lat dostarcza dobrej jakości opony rowerowe, motocyklowe, a także do samochodów osobowych, ciężarowych, quadów, autobusów i wózków widłowych. Tajwańska marka od początku działalności stawia na dynamiczny rozwój i innowacyjne rozwiązania. W Polsce dużą popularnością cieszą się opony rowerowe i motocyklowe, ale opony do samochodów osobowych zdobywają coraz większe zaufanie kierowców na całym świecie dzięki połączeniu optymalnych osiągów, zwiększonej wytrzymałości oraz bardzo atrakcyjnej ceny.

Technologie stosowane w oponach CST

APL - system antyprzebiciowy stosowany w oponach rowerowych zabezpieczający przed nacięciami, drobnymi odłamkami szkła, dzięki dodatkowej warstwie gumy pomiędzy bieżnikiem i karkasem opony.

Mieszanka Triple (3C) - trzy rodzaje gumy stosowane w jednym bieżniku wpływają na zwiększenie trakcji, redukcję oporów toczenia oraz mniejsze zużycie bieżnika.

TubelessReady Technology - technologia umożliwiająca jazdę bez dętki dzięki zastosowaniu specjalnego mleczka o właściwościach uszczelniających.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow