opony letnie tanie produkty Raty
11x10%

CSTMedallion MD-A1

Opony letnie o wysokich parametrach to pewność stabilnej jazdy podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Niewątpliwym atutem opon CST Medallion MD-A1 jest redukcja hałasu, co znacząco wpływa na poprawę komfortu prowadzenia pojazdu.Nowoczesna opona letnia zaprojektowana została (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

CST Medallion MD-A1
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Medallion MD-A1 występuje w 13 produktach. Dostępne w ofercie są wszystkie produkty.

Cena od 317 do 575

Zakupy na raty 11x10%

Raty 11x10% z niskim oprocentowaniem.

Finansowanie dla firm

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

Ocena: Bardzo dobry

Komfortowa opona letnia CST Medallion MD-A1 o sportowym zacięciu

Opony letnie o wysokich parametrach to pewność stabilnej jazdy podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Niewątpliwym atutem opon CST Medallion MD-A1 jest redukcja hałasu, co znacząco wpływa na poprawę komfortu prowadzenia pojazdu.

CST Medallion MD-A1 - parametry klasy premium w przystępnej cenie

Nowoczesna opona letnia zaprojektowana została z myślą o samochodach klasy premium. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwala cieszyć się stabilną i komfortową jazdą w letnich warunkach pogodowych. Opona CST Medallion MD-A1 posiada cztery podłużne, duże rowki odpowiadające za niskie opory toczenia, a co za tym idzie wyjątkową redukcję poziomu hałasu odczuwalną wewnątrz pojazdu, co znacząco wpływa na komfort jazdy. Zastosowanie asymetrycznego bieżnika wyraźnie wpływa na poprawę przyczepności oraz efektywniejszego hamowania i przyspieszania na mokrej nawierzchni. Bieżnik asymetryczny to również bardzo skuteczne odprowadzanie wody i tym samym znacząco zmniejszone ryzyko aquaplaningu.

Niskie opory toczenia opon CST Medallion MD-A1 poprawiają ekonomię

W oponie letniej zastosowano krzemionkową mieszankę, dzięki czemu opona zachowuje dobrą przyczepność podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Dodatkowym atutem mieszanki oraz asymetrycznego bieżnika jest wyraźnie mniejsze zużycie opony, co stawia ją w klasie opon nowoczesnych oraz ekonomicznych.

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl