Opony Cultor

Czeska marka opon rolniczych należąca do koncernu Mitas. Opony Cultor należą do klasy średniej i charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie marki dostępne są opony do ciągników oraz maszyn rolniczych. Cultor cieszy się uznaniem na w kilkudziesięciu krajach na świecie.

Wybierz rozmiar opon Cultor

Najpopularniejsze rozmiary opon Cultor

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Cultor

Cultor - czeska tradycja i niemiecka technologia

Czeski koncern Mitas od ponad 70 lat dostarcza dobrej jakości opony osobowe, terenowe, motocyklowe, dostawcze, a od 2004 roku również opony rolnicze. Czeski Mitas produkuje opony rolnicze Cultor, a także ogumienie do ciągników i maszyn rolniczych dla niemieckiego koncernu Continental. Opony czeskiej marki produkowane są w fabrykach w Czechach, Serbii i USA, co przekłada się na sporą popularność na całym świecie.

Cultor - bogata oferta opon rolniczych

Czeska marka oferuje bogaty wybór opon do ciągników i maszyn rolniczych. Opony Cultor wyróżnia nowoczesna konstrukcja, bardzo dobra przyczepność w trudnych warunkach pogodowych i terenowych, a także ponadprzeciętną wytrzymałością. Opony rolnicze czeskiego producenta charakteryzuje również doskonały stosunek jakości do ceny, co przekłada się na uznanie klientów na całym świecie. Sprawdź bogatą ofertę opon rolniczych Cultor w naszym sklepie internetowym.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Cultor

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow