Opony Dębica

Dębica to jeden z wiodących polskich producentów opon. Marka od 85 lat dostarcza dobrej jakości opon w rozsądnej cenie. Od 1995 roku Dębica współpracuje z amerykańskim koncernem Goodyear dzięki czemu stale poszerza ofertę innowacyjnego ogumienia do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych. 

Wybierz rozmiar opon Dębica

Najpopularniejsze rozmiary opon Dębica

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Dębica

Dębica - tradycja i nowoczesne technologie

Marka od 1937 roku istnieje na polskim rynku dostarczając dobrej jakości opon do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych i ciężarowych. Długoletnie doświadczenie w produkcji ogumienia oraz wsparcie innowacyjnych technologii amerykańskiego koncernu wpływa na wyjątkową jakość w połączeniu z rozsądną ceną. Markę wyróżnia bogata oferta dostosowana do zróżnicowanych warunków atmosferycznych, terenowych, a także do różnych typów pojazdów. Opony  Dębica są  często wykorzystywane jako fabryczne wyposażenie wiodących marek motoryzacyjnych.

Historia marki Dębica

Dębica powstała w 1937 roku jako filia poznańskiego Stomilu. Fabryka wyróżniała się nowoczesnymi, angielskimi maszynami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Początkowo produkcja opon w całości była przeznaczona na potrzeby wojska. Fabryka stale się rozwijała, aż do czasu wybuchu II wojny światowej. W czasie okupacji dębicka fabryka została przejęta przez niemiecki koncern Continental. W latach 1945-1950 przywracano metody produkcji z okresu przedwojennego. Od 1953 roku do końca lat 70 tych rozwijano park maszynowy, metody produkcji. W 1995 roku amerykański koncern Goodyear przejął większościowy pakiet akcji. Współpraca z amerykańską marką wpłynęła na rozwój marki oraz rozszerzenie oferty polskiej marki. 

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow