opony letnie klasa ekonomiczna Raty
10x0%

DębicaPassio 2

Jeden z najpopularniejszych modeli opon letnich przeznaczona do samochodów osobowych, to gwarancja bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Propozycja na sezon letni uznanego polskiego producenta to gwarancja bezpiecznej jazdy oraz zrównoważonych osiągów w zróżnicowanych warunka (...)

W zależności od rozmiaru i wersji wygląd produktu może się różnić.

Dębica Passio 2
Dębica Passio 2
Dębica Passio 2
dostawa gratis

Dostawa
GRATIS

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE
zwrot VAT

dostawa gratis

14 dni
na zwrot

Model Passio 2 występuje w 47 produktach. Dostępnych w ofercie jest 27 produktów.

Cena od 194 do 1530

Zakupy na raty 10x0%

Raty 10x0% bez ukrytych kosztów.

Weź w Leasing na firmę

Od 300zł netto. Brak dodatkowych opłat.

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

Ocena: Bardzo dobry

Kultowe i bardzo dobrze znane letnie opony osobowe Dębica Passio 2 to wyznacznik polskiego rynku oponiarskiego

Jeden z najpopularniejszych modeli opon letnich przeznaczona do samochodów osobowych, to gwarancja bardzo dobrego stosunku jakości do ceny. Propozycja na sezon letni uznanego polskiego producenta to gwarancja bezpiecznej jazdy oraz zrównoważonych osiągów w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.

Klasyczny i sprawdzony symetryczny wzór bieżnika opon Dębica Passio 2 pewnie pokonuje kilometry sprawnie i bezawaryjnie

Zastosowanie nowoczesnego, symetrycznego bieżnika gwarantuje stabilną jazdę na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Bieżnik, wyposażony w szerokie rowki obwodowe, bardzo dobrze radzi sobie z odprowadzaniem wody i tym samym skutecznie zmniejsza ryzyko niebezpiecznego aquaplaningu. Wyjątkowa konstrukcja z usztywnionymi elementami żebra centralnego wpływa na precyzję kierowania, a krawędzie klocków o falistym kształcie zapewniają stabilną jazdę, nawet podczas pokonywania ostrych zakrętów na mokrej nawierzchni. Zastosowane innowacyjne rozwiązania gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy, nawet w najbardziej zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Opony Debica Passio 2 są oszczędne i co najważniejsze bezpieczne słowem - tanie i dobre

Zaawansowana rzeźba bieżnika wpływa na zrównoważone zużycie bieżnika, co znacząco wpływa na wytrzymałość opony. Nowatorska konstrukcja bieżnika to gwarancja dłuższej żywotności opony letniej Dębica Passio 2. Zastosowanie innowacyjnej mieszanki wpływa na niższy poziom emisji hałasu, co znacznie poprawia komfort jazdy. Letnia opona polskiego producenta to gwarancja zrównoważonych osiągów i stabilnej jazdy.

Lista opon Dębica Passio 2

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl