Opony Double Coin

Double Coin to azjatycka marka obecna na rynku od ponad 30 lat. Double Coin należy do klasy ekonomicznej i wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie chińskiej marki dostępne są opony dostawcze, ciężarowe oraz autobusowe.

Wybierz rozmiar opon Double Coin

Najpopularniejsze rozmiary opon Double Coin

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl na Ceneo

4,5/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Double Coin

Double Coin - chińska marka ceniona w Stanach Zjednoczonych

Opony Double Coin wyróżnia zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących optymalne parametry jezdne, wysoką wytrzymałość i niskie koszt eksploatacji w połączeniu z rozsądną ceną. Chińska marka istnieje od 1990 roku, a od 1992 roku obecna jest na amerykańskim rynku. Opony Double Coin cieszą się sporą popularnością w Stanach Zjednoczonych, a ogumienie chińskiego producenta jest często wykorzystywane jako oryginalne wyposażenie w wielu modelach samochodów ciężarowych.

Double Coin - inteligentne rozwiązania

Double Coin od wielu cieszy się wysoką pozycją na rynku opon TBR i OTR dzięki połączeniu dobrej jakości z atrakcyjną ceną. Modele opon produkowane są w oparciu o nowoczesne rozwiązania, co przekłada się na wysoką trwałość w trudnych warunkach terenowych i pogodowych oraz niskie zużycie i stabilność jazdy. Opony chińskiej marki zyskują coraz większe uznanie również wśród europejskich kierowców.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Double Coin

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

płatności kartami

płatności kartami

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl