Opony Double Coin

Double Coin to azjatycka marka obecna na rynku od ponad 30 lat. Double Coin należy do klasy ekonomicznej i wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie chińskiej marki dostępne są opony dostawcze, ciężarowe oraz autobusowe.

Wybierz rozmiar opon Double Coin

Najpopularniejsze rozmiary opon Double Coin

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Double Coin

Double Coin - chińska marka ceniona w Stanach Zjednoczonych

Opony Double Coin wyróżnia zastosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących optymalne parametry jezdne, wysoką wytrzymałość i niskie koszt eksploatacji w połączeniu z rozsądną ceną. Chińska marka istnieje od 1990 roku, a od 1992 roku obecna jest na amerykańskim rynku. Opony Double Coin cieszą się sporą popularnością w Stanach Zjednoczonych, a ogumienie chińskiego producenta jest często wykorzystywane jako oryginalne wyposażenie w wielu modelach samochodów ciężarowych.

Double Coin - inteligentne rozwiązania

Double Coin od wielu cieszy się wysoką pozycją na rynku opon TBR i OTR dzięki połączeniu dobrej jakości z atrakcyjną ceną. Modele opon produkowane są w oparciu o nowoczesne rozwiązania, co przekłada się na wysoką trwałość w trudnych warunkach terenowych i pogodowych oraz niskie zużycie i stabilność jazdy. Opony chińskiej marki zyskują coraz większe uznanie również wśród europejskich kierowców.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Double Coin

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl