Opony Evergreen

Evergreen to chińska marka opon należąca do segmentu budżetowego. Chińskie opony wyróżniają nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają optymalne osiągi i zmniejszoną emisję CO2 do atmosfery. Opony Evergreen to idealny wybór dla kierowców poszukujących dobrej jakości oraz ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań.

Wybierz rozmiar opon Evergreen

Najpopularniejsze rozmiary opon Evergreen

dostawa gratis

Dostawa GRATIS

wszystkie formy płatności

Ocena sklepu Voida.pl w Google

4,3/5

tax free - zwrot VAT dla podróżnych

TAX FREE

zwrot VAT dla podróżnych

dostawa gratis

14 dni na zwrot

bez podania przyczyny

Najpopularniejsze modele opon Evergreen

Evergreen

Evergreen to chińska marka opon klasy ekonomicznej. Chiński producent jako jeden z nielicznych na rynku oponiarskich, kładzie duży nacisk na ekologiczne aspekty produkcji oraz użytkowania opon. Modele Evergreen to przede wszystkim opony do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Evergreen - nowoczesne i ekologiczne opony

Opony marki Evergreen charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz aspektami ekologicznymi. Ogumienie Evergreen zaprojektowano z myślą o mniejszej emisji dwutlenku węgla do atmosfery oraz wydłużonej żywotności.

 

Evergreen- historia marki

Evergreen rozpoczęło działalność w 2008 roku, ale marka należy do znanego i cenionego koncernu Jinyu Tire, obecnego na rynku oponiarskim od 1995 roku. W 2009 roku powstała nowa fabryka w Guangrao, w której do dziś produkowane są opony marki Evergreen. W 2010 roku ogumienie o charakterystycznej nazwie i logo trafiło do Stanów Zjednoczonych oraz do Europy. Od ponad 10 lat opony Evergreen cieszą się coraz większą popularnością w ponad 70 krajach świata.

Najciekawsze wpisy na blogu o oponach Evergreen

Dostawa kurierem GLS - gratis!

Szybkie płatności Paynow

Zadzwoń do Sklepu Internetowego Voida.pl